Наверх

Як заробити гроші в інтернеті

Сторінка для тих, хто готовий до заробітку в партнерських програмах.
Ми допомагаємо своїм партнерам заробити ще більше.

Заробіток в партнерських програмах: наші пропозиції

Для цього варіанту не потрібно багато грошей, досить сплатити один акаунт, отримати реферальну силку і почати працювати в мережевому бізнесі.

BitClub

Компанія займається видобутком криптовалюти. Ми купуємо на 1000 днів блок для майнінгу, він щодня працює, і ми заробляємо. Членство в клубі $100, пакет (пул) $500, $1,000 і $2,000. Bitclub Network стабільно працює і робить виплати з 2015 року.

Тут партнерська програма має 7 рівнів, є кілька розділів (в кожному бонуси), починаючи від 5% (і вище) від внесеної суми вашим запрошеним партнером. Я не хочу вас плутати, партнерська програма тут об'ємна і дуже цікава.

Чим більше запрошених людей і внесених ними грошей - тим більше % нашого заробітку. Я веду рубрику про BitClub на цьому блозі і записую щомісячні відео-відгуки.

Моя порада: беріться просувати цей сервіс в разі, коли ви зможете залучити людей внести від 5000 доларів і більше (в цьому випадку проект може бути цікавий).

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

OneLife, OneCoin

З цією компанією багато суперечливої інформації, але на даний момент це одна з найпопулярніших мережевих компаній в світі. Тут мільйони користувачів і тисячі доларових мільйонерів! Уявляєте який потенціал у партнерської програми OneLife?

Зараз вкладати в компанію все ще є сенс, найцікавіше буде в 2018 році. OneLife вийде на фондовий ринок, і монета OneCoin буде у вільному продажу, а поки можна її використовувати на торговому майданчику DealShaker.

Принцип тут такий: ви купуєте навчальний пакет від $125 і вище, отримуєте тренувальні токени, які можна майнити (автоматично) і отримати в результаті цього монети Ванкоін, OneCoin. Як уже сказано, монети можна використовувати в DealShaker або чекати зими 2018, до цього часу її вартість може збільшиться вдвічі.

Я веду рубрику новин OneCoin, читайте блог «Новини криптовалют».

Моя порада: беріться за просування цього проекту з урахуванням його довгостроковості, тобто ваші запрошені люди отримають прибуток в 2018 році, але це буде хороший прибуток. І пам'ятайте, тут одна з кращих партнерських програм в світі криптовалют.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

WexPlanet

WexPlanet нова криптовалюта, інвестиції в яку можна назвати догосрочнимі. Тут реальний видобуток монет, продати можна відразу, вона торгується на біржах, покупка пакета полностю окупається відразу - на всю суму в кабінеті ми отримуємо WEX. Я веду на блозі рубрику про цю компанію і криптовалюту.

Тут 5 потоків доходу: комісія від особистих продажів (10%), + премія подвійної команди (8%), + матчінг бонус (3%) і стекінг винагороди. Повна версія компенсаційного плану WexPlanet доступна за цим посиланням, тисніть.

Моя порада: як все нове вимагає пояснень, так і тут прийдеться показати новим партнерам перспективу розвитку цієї компанії. Вхід прийнятний - від 200 доларів, і на всю суму відразу ми отримаємо монети + хороша партнерська прогамма.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

AdsCash

Компанія планує зайняти головну нішу рекламної криптовалюти. AdsCash нова криптовалюта, вартість якої за 2 місяці зросла з 2,5 до 10 центів. Ціна стає дедалі більше і навесні 2018 може коштувати 4,5 долара, про це я оновлюю сторінку Перспективи AdsCash, також веду рубрику статей і записую відео-відгуки.

AdsCash має один з найприбутковіших планів компенсації в онлайн-маркетингу, де ви можете заробляти до 25% від загального обсягу продажів монети, на 7-ми рівнях у вашій команді. Щоб почати отримувати комісійні в розмірі 10% від прямих продажів - вам потрібно мати тисячі монет. Ось і все .. самі купуйте монети і зверніться до інших.

Моя порада: тут потрібно швидше купити 1000 монет, так як ціна постійно зростає (завтра вже прийдеться купити дорожче). 7 рівнів і від 10% до 25% комісійних говорить про великий потенціал цієї компанії.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

Copyright © 2016-2018 | author: ViktorTomylin (Віктор Томілін) | updated: 29/06/2017 | Contacts