Що таке платіжні системи

Привіт, з вам Віктор Томилін

Платіжна система це злиття декількох інструментів і методів, які дуже широко використовуються в наш час в області господарської діяльності, для здійснення переказу фінансових коштів, різного роду розрахунків , а так само для регулювання різних боргових зобов’язань, які виникають безпосередньо між суб’єктами економічного обороту.

Що таке платіжні системи

Завданнями, які стоять перед платіжними системами є: постійність, а так само в чималому ступені безпеку і поряд з цим оптимальний ефект від її функціонування надійність, яка забезпечує відсутність будь-яких зривів.

В даний час з величезною швидкістю з’являються нові способи оплати. Варто перерахувати найбільш поширені:

 • Готівковий розрахунок – є найнадійнішим для оплати. При ньому оплата товару або послуги здійснюється безпосередньо грошовими купюрами з рук в руки.
 • Накладений платіж – він, так само як і готівковий є дуже поширеним способом в наш час. Після отримання товару у відділенні пошти відбувається його оплата. Пошта є невід’ємною ланкою, які беруть участь в доставці товару.
 • Банківський переказ – головним в такому способі оплати є банк, який стягує комісію в 3% за переказ коштів.
 • Поштовий переказ – мова йде про збільшення на 10 відсотків ціни за товар. Він йде приблизно 1-2 тижні. Оскільки відділення пошти розташовані по всій території країни – він є дуже хорошим способом, який до того ж простий у використанні.
 • Кредитна карта – зручний спосіб, який не вимагає присутності готівкових коштів. Замість цього власник використовує карту, компактну за розмірами, що містить грошові кошти, захищені паролем.
 • Електронні цифрові гроші – існують для розрахунку при покупках в інтернет – магазинах, оплати послуг в інтернеті.
 • Однією з найпопулярніших є «WebMoney Transfer» або просто Вебмані, ось її переваги: ​​
  • платити можна в будь-який час, коли зручно покупцеві,
  • місце розташування на планеті не має значення,
  • гроші доходять до адресата миттєво,
  • комісія набагато нижче, ніж в банках,
  • можливість контролювати платежі,
  • гарантована анонімність при реєстрації і використанні.

Вдалих вам інвестицій!

Як просунутися копірайтеру

Привіт, з вам Віктор Томилін

Ви вирішили стати копірайтером або вже заробляєте на продажу статей? У вас вже виходить, деякі вже почали продавати свої статті, можливо займаєтеся паралельно рерайтом або перекладом статей.

Звичайно, для продажу є сервіси, де ми іноді купуємо статті для своїх блогів. Але клієнтів багато не буває, створювати статті півсправи, набагато важливіше їх стабільно продавати. А для цього у вас повинен бути позитивний імідж, який можна заробити якісними статтями.

Як просунутися копірайтеру

У вас швидше за все вже є своя сторінка копірайтера, яку можна зробити безкоштовно на багатьох сервісах; наприклад about.me (ось приклад моєї сторінки) або sites.google.

Простої сторінки вашого резюме буде досить, щоб показати її потенційному покупцеві статей. Ми пропонуємо вам безкоштовний піар, читайте суть пропозиції. Continue reading “Як просунутися копірайтеру”

Куди можна вкласти гроші в Україні?

Привіт, з вам Віктор Томилін

Вклад грошей в перспективний бізнес завжди був популярним способом заробити, і він актуальний в 2018-му році. Зрозуміло, чим більше внесок, тим більше віддача від нього.

У цій статті розглянуті найперспективніші напрямки, куди можна вкласти гроші, отримувати відсотки або іншу фінансову вигоду.

Куди можна вкласти гроші в Україні?

Банківська справа в 2018-у році

Ще з давніх-давен люди вкладали гроші в банки, і отримували відсотки. Зараз це теж працює, в будь-якому банку можна відкрити депозитний рахунок і отримувати річні. Які – залежить від банку.

Не варто віддавати відразу всі накопичені заощадження на довгі роки, тому що потім забрати їх назад навіть без відсотків буде проблематично. Та й цей термін більш ніж достатній для отримання первинної прибутку.

Зокрема, в Україні ставки залишаться такими ж, як і в минулому році – на рівні 4-5 відсотків. Але це ставки в іноземних валютах. Статус гривневих ставок до кінця не ясний, вони можуть трохи знизитися в своїй вартості – до близько 12 відсотків, що становить два відсотки від їх поточного обсягу.

Вкластися в держоблігації

В Україні в слові «держпозику» укладено вельми хороший сенс. Найважливіша перевага вкладень в державні облігації – відсутність на них податку, в той час як в банківських депозитах він є і з вельми немаленьким відсотком. Експерти радять купувати держоблігації з розрахунком в два-три роки, тоді можна отримати гідну суму собі в гаманець.

Окупності чи дорогоцінні метали?

В Україні – так. Передбачається, що золото і срібло в усьому світі подорожчають в цьому році відсотків так на двадцять. Саме тому дана перспектива вельми приваблива в нинішній час. Continue reading “Куди можна вкласти гроші в Україні?”

Мотивація: правила успіху Марка Цукерберга

Привіт, з вам Віктор Томилін

Просто цікаво. чи є серед наших читачів які не чули, хто такий Марк Цукерберг? Думаю немає таких, і більшість з нас мають рахунок у Фейсбук незважаючи на недавній скандал з крадіжкою даних; він торкнувся американські акаунти.

Але як цей простий хлопець став власником найпопулярнішою соціальною мережі в світі? Звичайно є секрет його успіху, давайте витратимо 10 хвилин і послухаємо його.

Дивіться відео: правила успіху Марка Цукерберга

Еван Кармайкл створив відео-канал, з якого наш блог застосовує багато відео. Від імені наших читачів скажу спасибі за його роботу, і ми сподіваємося надалі бачити нові мотиваційні відео.

Заробіток на створенні сайтів

Привіт, з вам Віктор Томилін

Для того, щоб мати можливість заробітку за допомогою продажу ресурсів, в першу чергу слід навчитися їх створювати. Спочатку здається, що це ремесло складне і заплутане, але варто тільки почати і зупинитися буде вже неможливо.

Заробіток на створенні сайтів

В першу чергу визначаємося з тематикою ресурсу, тому що затребуваність від неї багато в чому залежить, і ось чому. Як відомо, сайти створюють і набувають з тією метою, щоб на них заробляти, а заробляти за допомогою свого власного ресурсу значно простіше за все за допомогою розміщення контекстної реклами.

Так як вартість одного кліка по рекламних оголошеннях сильно залежить від пошукового запиту, то і тематика блога, як наслідок, має дуже велике значення. Continue reading “Заробіток на створенні сайтів”

Як заробляти в ютубі

Привіт, з вам Віктор Томилін

Тема заробітку в Ютуб відома багатьом і вже не перший рік. І особливо радує, що з кожним роком цей вид заробітку стає все простіше і доступніше. І якщо ще якихось п’ять років тому про нього знали одиниці, то зараз своїм каналом вже ні кого не здивуєш. Але все-таки ще є безліч питань.

Постараюся в цій статті скласти більш чітку картину для всіх, тим більше для тих, хто ще мало знайомий з цим джерелом доходу. А також спрощу як тільки можливо.

Як заробляти в ютубі

Якщо зовсім просто то схема така:

Створюєте аккаунт в Ютубі – Створюєте канал в Ютубі – Завантажуєте ролики на канал – Ставите рекламу – заробляєте і виводите зароблені гроші до себе на банківську карту.

Але за новими правилами необхідні 2 основні умови 1000 передплатників вашого каналу і 5000 переглядів щомісяця. Тому для отримання прибутку доведеться спочатку попрацювати і підняти свій відео-канал, ось приклад мого відео-каналу viktortomilin.

Просто не так? На перший погляд ну прям зовсім просто. Однак, є певні моменти, не знаючи які ви будете тупцювати на місці і так нічого і не заробите. Почнемо по-порядку. Перше про що слід задуматися, це тип вашого каналу, інакше кажучи ніша. Continue reading “Як заробляти в ютубі”

Огляд економічної гри Gold Monopoly

Привіт, з вам Віктор Томилін

В грі Gold Monopoly суть заробітку полягає у відкритті власного віртуального справи, ними можуть бути готелі, заводи і багато іншого. Цей проект набирає популярність в першу чергу за те, що в грі відсутні платіжні бали. Як же тут заробити?

Огляд економічної гри Gold Monopoly

За допомогою цього проекту отримати прибуток можна відкривши свій власний віртуальний бізнес, а ще за допомогою розвитку інфраструктури. Але перед тим як почати отримувати гроші необхідно пройти етапи типової легкої реєстрації.

Після проходження реєстрації, як і в будь-який інший економічної грі необхідно поповнити баланс або почати гру без вкладень. У будь-якому випадку необхідний стартовий капітал для відкриття власної справи.

Поповнити рахунок можна будь-яким достатком запропонованих методів. У проекті величезна кількість різних будівель: відділення пошти, магазини, гіпермаркети та інші. У кожної споруди різна вартість, окупність і довговічність. Гра побудована на принципі більше вкладень, більше прибутку.

Після покупки будь-якого виду споруди необхідно періодично бувати на сайті і збирати срібло (ігрова валюта). При виведенні ігрової валюти весь баланс ділиться 50 на 50 (для виведення і покупок). Для того щоб зняти гроші можна скористатися будь-яким зручним способом.

У що краще вкласти гроші? Для того щоб найбільш вигідніше інвестувати свої кошти необхідно вдатися до елементарного математичного аналізу. Наприклад, користувач придбав на сайті збройовий завод, який коштує 100 тисяч срібла і приносить власнику в годину по 350 срібла. Довговічність цієї споруди 45 днів. Якщо вирахувати нема на прикладі ігрової валюти, а в рублях, то виходить приблизно так: на будівництво піде приблизно тисяча рублів без урахування бонусів і іншого.

При виведенні коштів ці гроші розподіляться навпіл між рахунками. На закінчення варто відзначити що проект Gold Monopoly володіє цікавими можливостями і подає великі надії на майбутній розвиток.

Внесення грошей ризиковано в будь-який сервіс, в різному ступені звичайно, і цей не виняток. Але відгуки в основному позитивні, хоча є і кілька негативних думок в інтерент про цей сервіс. У будь-якому випадку рішення приймайте самостійно.