МЛМ маркетинг

Привіт, з вам Віктор Томилін

Криза змусила багатьох людей подивитися на світ по-новому. Перед затуманеними робочими проблемами умами людей виникло нове розуміння навколишнього економічного простору, за стінами офісу раптом відкрилися дивовижні можливості.

МЛМ маркетинг

Будь-які, навіть самі божевільні, ідеї і концепції в нових умовах оцінюються з позиції ефективності для бізнесу і для людини зокрема. Досвід тисяч поколінь, вироблений під впливом стабільних довгострокових економічних явищ, раптово виявився неефективним, убивчим. Упевненості в завтрашньому дні більше не існує, немає гарантій навіть на найближче майбутнє. Більшість знаходиться з нас в пошуку ідей, які працюють вже сьогодні.

По суті, тільки одну галузь криза збагатила – це MLM маркетинг. Давайте подивимося MLM бізнес міфи і реальність, які ідеї працюють в цій індустрії, і що ми можемо взяти собі на озброєння.

Отже, виробництво. Перш ніж щось продати, це щось треба зробити. Мережева компанія виробляє товар, необхідний споживачеві. Саме про таких мережевих компаніях і йтиметься в цьому циклі статей. Відмінності між «традиційними» і «мережевими» компаніями виявляються вже на стадії виробництва.

Мережева компанія постійно нарощує темпи виробництва своїх продуктів. Якщо в традиційному бізнесі завантаження виробничих потужностей перевищує 90%, компанія починає підвищувати ціну і стримувати попит. Повне завантаження устаткування – це вершина успіху, максимум доходу, постійний обсяг продукції, що випускається і низька собівартість.

Для мережевої компанії подібна ситуація згубна. Дистриб’ютори приходять за зростанням, вони повинні задовольняти попит споживачів і будувати свій бізнес. А якщо товару немає? Дистриб’ютор шукає іншу компанію, у якій товар є в наявності і яка забезпечить йому збільшення доходів. Тому при побудові MLM компаній закладаються колосальні резерви збільшення виробництва, адже перші 10 років виробничі потужності подвоюються практично щороку.

Протягом багатьох років після запуску MLM проект вимагає великих фінансових інвестицій. Тому більше 90% мережевих компаній зазнають краху ще до свого 5-річного ювілею. Звичайно, керівництво мережевих фірм може прийняти рішення скористатися чужим виробництвом. Але тоді описані вище проблеми лягають на їх постачальників. Питання з інвестиціями дозволяється, але з’являється купа інших питань, що потребують вирішення. Робимо висновок.

Виробляє мережева компанія постійно розширює своє виробництво і вирішує цілий ряд супутніх завдань: навчання персоналу, забезпечення якісною сировиною, обіговими коштами, приміщеннями, обладнанням. При цьому собівартість продукції такої компанії буде завжди трохи вище, ніж у традиційної.

Інвестування капіталу

Привіт, з вам Віктор Томилін

Інвестування – це вкладення грошових коштів (капіталу), що має на меті одержання певного прибутку. Існує хитка грань між інвестуванням і спекуляцією, яка полягає в терміні вкладення капіталу. Спекуляція розрахована на короткий термін, тобто це короткострокове вкладення грошей, в той час як інвестування – довгострокове вкладення грошей, наприклад, на термін більше одного року.

Інвестування капіталу

Ми живемо в епоху ринкової економіки, невід’ємною частиною якої є інвестування капіталу. Багато з нас нерідко замислювалися про те, куди прилаштувати зароблені гроші.

Пам’ятайте – гроші повинні робити гроші!

Не треба ховати гроші під матрац або в панчоху. Такі дії виключають грошові кошти з обороту і, в глобальному масштабі, можуть привести до економічної кризи. Інвестування, навпаки, змушує гроші приносити користь, будучи в обороті. Continue reading “Інвестування капіталу”

Прогноз курсу біткоін 19-03-2018

Привіт, з вам Віктор Томилін

Продовжую щотижневу рубрику прогнозу курсу біткоін. Ми ознайомилися з декількома сервісами, дивимося їх графіки і коментарі, на тлі чого намагаємося самі робити прогноз.

Сьогодні знову сервіс tradingview.com і прогноз ще від одного трейдера – CryptoManiac101. Він розглядає тільки криптовалюти (7 000 переглядів його публікацій 2 500 лайків, і 2 000 фоловерів). Від себе хочу додати, що потрібно любити справу, якою занимаешся, можливо навіть бути трохи маніяком (це я про ніку цього трейдера) – тоді буде результат.

На скріншоті його прогнозів ми можемо побачити завершення “фігури трикутника”. Тобто, зниження курсу біткоіну до долара має завершитися на цьому тижні, і досить велика ймовірність зростання вартості найпопулярнішою криптовалюти.

Прогноз курсу біткоін 19-03-2018

Нагадаю, це думка лише одного експерта, ми ж можемо формувати свою думку і на інших джерелах. Наприклад у нас на форумі криптовалют є тема: Прогноз курсу біткоіни, де ви можете запропонувати свій варіант. Continue reading “Прогноз курсу біткоін 19-03-2018”

Розкрутка блогу безкоштовно

Привіт, з вам Віктор Томилін

Тема використання безкоштовних методів для розкрутки свого блогу завжди була і буде актуальна. Реєстрація в пошукових системах, в каталогах і рейтингах.

Розкрутка блогу безкоштовно

Реєстрація в пошукових системах

Це перше з чого варто почати розкрутку блога. Так само я рекомендую провести її в ручну без використання автоматичних сервісів по реєстрації сайтів. По-перше, треба підготувати інформацію про свій сайт. Більшість каталогів і пошукових систем вимагають: URL сайту, назва, опис сайту, контактна особа, E-mail для зв’язку.

автор: Я використовую один найважливіший пошуковик, вношу кожен новий блог в google-search-console. І крім правильних налаштувань сайту, найважливіше – це робити сайт для людей! Continue reading “Розкрутка блогу безкоштовно”

5 простих порад, які допоможуть заробити в інтернеті

Привіт, з вам Віктор Томилін

У сучасному світі інтернет став невід’ємною частиною життя людей, і, як відомо, всім людям потрібні гроші. Саме інтернет може ці гроші і принести, якщо розуміти, що потрібно робити і розбиратися в самій суті. Розглянемо п’ять простих порад по заробітку в інтернеті для початківців:

5 простих порад, які допоможуть заробити в інтернеті

Не можна всім вірити

Легких грошей заробити не вийде, важливо пам’ятати про це. Практично кожен користувач інтернету звертався до пошуковиків із запитом про заробіток грошей, і не раз отримував результат, ціле море різних пропозицій з надзвичайними грошима, від ста доларів в день. Звичайно, всі такі пропозиції – це чистої води обман, і вірити в таке ні в якому разі не можна. Заробити в інтернеті можна лише прикладаючи багато зусиль і хоч трохи віддаючись роботі. Continue reading “5 простих порад, які допоможуть заробити в інтернеті”

Робота в інтернеті

Привіт, з вам Віктор Томилін

Заробіток в інтернеті: Чи реально?

Робота в інтернеті

Вступ.

Багато людей знають, що зараз життя повністю залежить від зароблених людиною грошей. Їх вплив поширюється на матеріальний стан, статус в суспільстві і можливості для реалізації планів. Щоб постійно отримувати гроші, потрібно мати вищу або хоча б среднеспециальное освіту, а головне – роботу.

Способи заробітку в Інтернеті.

На сьогодні існує привабливий спосіб заробітку, що не має на увазі під собою звичайну працю. Цим способом є робота в інтернеті. Є безліч видів такого заробітку. Які ж у них переваги, чи є недоліки? Варто розібратися:

  1. Спеціальні програми, ігри. Даний вид отримання грошей через всесвітню павутину називають мобільним заробітком. У цьому способі не потрібно робити абсолютно ніяких фінансових вкладень. Досить просто встановити додатки, на зразок ClickMe, TapMoney, Globus, Easy Money і т. Д. Гроші в цих додатках можуть даватися за виконання різних завдань. Наприклад: Це може бути установка якогось додатка, відвідування сайту браузері або щоденні заходи в гру. Також тут працює чітко організована реферальная система. Переваги такого способу: Ви можете заробляти в будь-якому місці, не докладаючи жодних зусиль. Головне – дотримуватися 2 умови: – Наявність смартфона або телефону, щоб виконувати завдання. – Наявність інтернету на території. Але тут є величезний мінус – заробляючи таким чином, неможливо вижити. Середня зарплата в цій системі – кілька центів в день.
  2. Майнінг криптовалют. Зараз це найбільш популярний спосіб інтернет-заробітку. Для нього потрібно мати комп’ютер з високою швидкістю обчислень і хорошою системою охолодження і швидкий інтернет. Чим більше швидкість обчислення вашого комп’ютера, тим більша ймовірність знайти черговий блок криптовалюта. Для криптовалюта, як Лайткоін, біткоіни, Ефіріум, Zcash, Monero стає більш популярним використовувати спеціальне обладнання, таке як ASIC. Перевага видобутку (Майнінг) криптовалют – це те, що така робота не вимагає особливих зусиль. Недолік: потрібно мати невеликий стартовий капітал, щоб почати заробляти. Потрібно буде придбати потужний комп’ютер, відеокарти для нього. Додавши до цього рахунку за електрику і інтернет (вони будуть працювати постійно).
  3. Копірайтинг, рерайтинг. Цей вид заробітку підходить більш творчим людям, здатним писати для людей і викладати свої думки на папері (ноутбуці). Копірайтинг – це написання статей на певні теми і їх подальший продаж. У мережі існують спеціальні сайти – біржі копірайтингу. Тут реєструються замовники, які пропонують теми статей. Ви можете стати виконавцем і виконувати замовлення. Зарплата залежить від того, скільки ви приділяєте цьому часу. Плюси такої праці: Високі заробітки, в порівнянні з іншими видами прибутку в мережі, а також, знаходячи інформацію для написання статті, ви розширюєте свій кругозір. В день на біржах викладається до тисячі замовлень на різні теми, тому можна вибрати ту, яка сподобається. Мінус: Для гарного заробітку потрібно сидіти у ноутбука до восьми годин на добу.

Висновок.

Заробляти в інтернеті – це модно і сучасно! Але не варто обмежуватися лише одним їм. Нам важливо бачити вашу думку в коментарях (нижче). Вдалих вам інвестицій!

Як заробити в інтернеті без вкладень

Привіт, з вам Віктор Томилін

В наш час, коли інформаційні технології розвиваються вкрай швидко, більшість користувачів інтернету задаються питанням про те, як можна заробити в мережі, не вклавши при цьому ні копійки. На сьогодні існує досить-таки багато способів заробити, але я розповім про основні.

Як заробити в інтернеті без вкладень

Найпростіший спосіб підзаробити – це сервіс активної реклами (САР). На таких сервісах гроші отримують за допомогою кліків по рекламі, виконання різних видів завдань, а також за проходження невеликих тестів. Найбільше платять за виконання завдань. Виплати можна здійснювати на всі популярні гаманці, наприклад веб мані. Великих грошей тут не заробити ніяк. Найкраще працювати на російськомовні, і англійських сервісах, але це особиста справа кожного, тому йдемо далі. Continue reading “Як заробити в інтернеті без вкладень”