Огляд Bitcoin.com

Привіт, з вам Віктор Томилін

Продовжуємо розглядати компанії хмарного майнінгу, і сьогодні знайомимося з Bitcoin.com. Це не просто компанія, подивіться на домен: www.bitcoin.com і зрозумієте серйозність цього проекту. Тут є біткоіни-гаманець, навчання, форум, ігри і звичайно можливість хмарного майнінгу.

Якщо ви подивіться на ТОП-банер головної сторінки сайту «Хмарний Майнінг» побачите курс біткойну саме від цього сервісу.

Огляд Bitcoin.com

Загальний вигляд сайту

Вид сайту на мій погляд дуже стильний і зручний для користувача. Це портал, над яким працюють команди дизайну і просування. Google індексація всього 250 сторінок, але Binq показує 40К сторінок, що говорить про популярність сайту насамперед в США. Я рідко таке пишу, але SEO-налаштування сайту ідеальні.

Відвідування alexa-bitcoin-com

Рівень відвідувань і довіри до сайту на дуже високому рівні (США, Великобританія, Канада, Японія).

Відвідування alexa-bitcoin-com

Відвідування similarweb-www.bitcoin-com

Коли відвідування в місяць більше 30 мільйонів, то більше мені додати в цей огляд нічого …

Відвідування similarweb-www.bitcoin-com

Веб архів web-archive-www.bitcoin.com

Відкриття сайту 2 червня 2003 року, але активно почав працювати з 2009 року , сайт активно веде новинний блог і тому активність взаємодій на сайті висока.

Веб архів web-archive-www.bitcoin.com

Підсумок

Мета цього огляду перевірити надійність сервісу, думаю ми це побачили; для мене особисто надійність цього сервісу на високому рівні. Якийсь огляд вийшов хвалебний, подивимося відгуки в мережі, вони то і доповнять картину наших знань про цей сайт.

Всім удачі!

Facebook Comments