Огляд HashFlare

Привіт, з вам Віктор Томилін

Продовжуємо розглядати компанії хмарного майнінгу, і подивіться мій огляд на ще на один популярний сервіс hashflare. Ця прибалтійська компанія заснована в 2014 році, і отримала популярність через умови швидкого старту і не великих грошей для початку Майнінгу.

Огляд HashFlare

Загальний вигляд сайту hashflare має приємний вигляд для користувача, має кілька повноцінних версій на різних мовах (української нема нажаль). Платіж з кредитної картки додає впевненості в легітимності компанії. Реальні крипто-ферми в Ісландії. Немає комісії за обслуговування, тобто виведення грошей 0%. Google індексація: 8 900 сторінок. SEO-настройки нормально виглядають, крім відсутності XML Sitemaps, Language.

Відвідування alexa-hashflare

Ось ТОП країн з яких йде відвідування сайту genesis-mining: США, Росія, Бразилія, Індія, Італія.

Посещение alexa-hashflare

Відвідування similarweb-hashflare

Відвідують сайт більше 20 мільйонів разів на місяць, з страни: Росія, Бразилія, США, Україна, Туреччина. В основному відвідування по прямій (65%) і реферальной (25%) засланні; дуже мало з пошуку (4%), соцмереж (2%) і емайл (1%).

similarweb-hashflare

Веб архів web-archive-hashflare

Відкриття сайту 7 січня 2015 року, але публікації виходять стабільно тільки в 2017 році.

Веб архив web-archive-hashflare

Підсумок

Я переглядав багато проектів, цей сподобався, тим більше тут для входу потрібна маленька сума. Буду купувати пакет і публікувати щомісяця свої відгуки, поїхали ..

Facebook Comments