Що таке майнінг біткоіну?

Привіт, з вам Віктор Томилін

Bitcoin mining (Майнінг біткоіни) – це обробка транзакцій в мережі Bitcoin, і забезпечення їх захисту. Давайте розглянемо цю тему простими словами …

Що таке майнінг біткоіну?

Miner (майнер – машина для видобутку біткоіну) в результаті обробки транзакцій створює hash (хеш), які формують block (блок). Потім блоки формують мережу blockchain (блокчейн).

Miner (майнер - машина для видобутку біткоіну)

Перевірка попереднього блоку

Перед створенням нового блоку транзакцій наш майнер буде дивитися на хеш попереднього блоку, щоб переконатися, що він є законним (вже здобутим і перевіреним блоком).

Початок видобутку

Тоді наш майнер спробує створити новий блок, що містить поточні транзакції і новий хеш, перш ніж хто-небудь з майнерів зможе це зробити. Тобто, потрібно встигнути якомога швидше створити новий блок.

Навіщо збирати крипто-ферму

Оскільки складність видобутку Bitcoin дуже висока, тепер люди об’єднають свої майнери разом, щоб мати більше шансів створити блок, і підтвердити його перед іншими майнерами за частку в поточному винагороду за видобуток, яке становить 12,5 біткойн.

Навіщо збирати крипто-ферму

Що таке блокчейн

Серія блоків називається blockchain або блоковим ланцюгом, який схожий на список підтверджених транзакцій. Ця мережа зростає щодня завдяки роботі тисячам майнерів.

Що таке блокчейн

Захист

Кожен ноаий блок буде перевірятися, це те, що робить майнер перед початком видобутку або переказом біткоіну іншому користувачеві мережі блокчейн. Система блокчейн робить цей список блоків незмінним.

Підтвердження

Для того, щоб блок приймався учасниками мережі, майнери повинні заповнити документ, що підтверджує роботу, яка охоплює всі дані в блоці. Труднощі цієї роботи налаштовується таким чином, щоб обмежити швидкість, з якою нові блоки можуть бути згенеровані мережею по одному кожні 10 хвилин. Стаття створена за матеріалами сайту облачний майнинг.

Удачі вам в майнінгу!

Facebook Comments