Що там з Бітклаб, 18 грудня 2017

Привіт, з вам Віктор Томилін

Кілька днів поспіль на офіційному сайті бітклаб, BitClubNetwork не було можливості для входу. Був напис про те, що йдуть технічні роботи. Таке вже було, і техроботи проводилися по кілька днів.

Але схоже зараз справа серйозніша, ось яку картинку ми бачимо на сайті бітклаб, читайте статтю далі.

Що там з Бітклаб, 18 грудня 2017

Атака на бітклаб

Бітклаб має сторонню платформу, робота якої не залежна з роботою основного сайту. І ця платформа була атакована, нападникам вдалося змінити код.

Команда бітклаб на це зреагувала, і в цілях безпеки всіх своїх ресурсів довелося обмежити до них доступ. Але хакери встигли отримати доступ до одного облікового запису користувача.

Щоб навести порядок, і включити систему в безпечному режимі необхідний час. Повне відновлення кабінетів команда бітклаба планує на 19-20 грудня. Ще хочуть додати кілька оновлень для наших кабінетів.

Від себе хочу сказати, що не так важливо, що хакери нападають на бітклаб (все таки це ласий шматочок), важливіше те, що команда оперативно реагує і надійно захищає наші кабінети.

Бажаєте вступити в бітклаб, BitClub?

Важливо! Ні який бізнес не може 100% гарантувати прибуток. Рішення інвестувати приймайте самостійно. Інфо-спонсор не несе відповідальності за дії компанії, тільки допомагає радою.

Щоб зайти в BitClub і отримувати інформаційну допомогу – напишіть мені: viktor.tomilin.business@gmail.com, отримаєте інструкції для реєстрації (інфо-спонсор Віктор Томілін: консультація в скайпі при необхідності). Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments