Що там з ванкоін?

Привіт, з вам Віктор Томилін

Ось уже весна 2018 року, з минулого року не було моїх відгуків про компаніїю OneLife, яка створює і просуває криптовалюту ванкоін (OneCoin, ONE).

Чому? Та все просто, інформаційний шум навколо цієї компанії мене не дуже цікавить, важливі тільки офіційні заяви, яких було дуже мало. Але недавно компанія активізувалася, і днями був спліт, читайте мої весняні відгуки 2018 року, нижче є відео.

Що там з ванкоін?

Всі, хто кажуть що або про ванкоін розділилися на яскравих противників, і на прихильників цієї криптовалюти. До речі противники стверджують, що жодної криптовалюти немає і не було.

Восени і взимку було розслідування німецьких і болгарських слідчих на рахунок правомірності дій компанії, ви можете переглянути історію в нашому скайп-чаті Новини OneLife. Вхід вільний.

До відкриття біржі xcoinx, де можна буде продавати ванкоін залишилося півроку.

Офіційна вартість ONE сьогодні 20.75 EUR і до жовтня планують підняти до 25 EUR.

На торговому майданчику DealShaker активний рух, понад 330 тисяч мерчантів, ось тег всіх наших публікацій про цікаві пропозиції.

10-04-2018 був супер-спліт, і нові партнери компанії отримали відмінне збільшення.

При покупці в договра було написано: купляєм навчальний пакет, і до нього тренувальні токени, з яких після навчання ми зможемо отримати криптовалюта. І ми отримали все це.

Відео: Відгуки OneLife, OneCoin 10-04-2018

Новина була корисна? Поділіться нею з друзями.

Facebook Comments

Залишити коментар