Відгуки BitClub, 26-12-2017

Привіт, з вам Віктор Томилін

Я зайшов в BitClub (бітклаб) навесні 2017 року, і щомісяця записую відгуки.  Грудень приніс багато новин, читайте далі, нижче є відео.

Отзывы BitClub, 26-12-2017

Що там з Бітклаб

Кілька днів в грудні не було доступу до кабінету бітклаб. У статті детально описана ця ситуація Що там з Бітклаб, 18 грудня 2017.

Новини Бітклаб

Команда бітклаба не витрачала час “простою” від атаки хакерів даремно, а провела багато роботи, і раніше плану впровадили ряд новинок, докладніше в статті: Новини BitClubNetwork, 24 грудня 2017.

Clubcoin

BitClub (бітклаб) виробляє і просуває свою криптовалюта – Clubcoin (CLUB), докладніше про це в статті: Що таке Clubcoin.

Надійність бітклаб

Результат роботи бітклаба в будь-який момент можна подивитися в офіційному звіті blockchain. Сьогодні 3,1% але бітклаб заявив про значне збільшення своїх потужностей, подивимося як це відобразиться в графіку в 2018 році.

Партнерка

У нас є стаття з докладним описом партнерської програми бітклаб, і для наших партнерів є поради від нашої команди. Ви будете отримувати інформацію, і в разі потреби вирішуємо питання в особистій розмові. На минулих відгуках я показав як працює бінарний командний бонус, сьогодні покажу ка працює рівень бонусів від особисто запрошених вами партнерів:

  • Команда рівня 1. У ній всього 2 людини, і ми отримуємо 5%.
  • Команда рівня 2. В ній 3 людини, і ми отримуємо 6%.
  • Команда рівня 3. У ній 3 людини, і ми отримуємо 7%.
  • Команда рівня 4. У ній 1 людина, і ми отримуємо 8%. Далі все від всіх прямих продажів отримуємо 8%.

Примітка: якщо ми купуємо тільки пул за 500, а за нашою посиланням купують за 1000 – бонус не виплачується, він чекає в “замороженому стані” поки ми не купимо пул вартістю в 1000 доларів. Ось скрін з мого кабінету, де видно виплата команд Team 1 і Team 2 (розділ My Team – level up):

Team 1

Тобто, після додавання ще 1 партнера, у мене буде сформована 2-я команда, в 3-й команді прямі виплати будуть вже 7%.

Заробіток з Майнінгу

Нагадаю, ми видобуваємо біткоіни (або іншу криптовалюта), а що з ним робити вирішуємо самостійно. Можна робити реінвестування (залишати в бітклаб) і отримувати відсоток прибутку з суми, що залишилася. Можна виводити всі гроші, тримати в біткойнов в іншому місці або міняти на іншу валюту. Мій приклад.

Пул $ 500 в грудня 2017 при 100% виведення заробляє ококло: 0.00012 BTC * 15000 = $ 1,8 в день. Давайте порахуємо на місяць $ 54, і в такому режимі окупність близько 9-10 місяців. Решта 2 роки ми будемо отримувати чистий прибуток; ось скрін з мого кабінету (тисніть – відкриється на весь екран):

Заработок с майнинга

Відео Відгуки BitClub, 26-12-2017

Чи бажаєте вступити в бітклаб, BitClub?

Важливо! Ні який бізнес не може 100% гарантувати прибуток. Рішення інвестувати приймайте самостійно. Інфо-спонсор не несе відповідальності за дії компанії, тільки допомагає радою.

Щоб зайти в BitClub і отримувати інформаційну допомогу – напишіть мені: viktor.tomilin.business@gmail.com, отримаєте інструкції для реєстрації (інфо-спонсор Віктор Томілін: консультація в скайпі при необхідності).

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments