Відгуки BitClub, 28-11-2017

Привіт, з вам Віктор Томилін

Я зайшов в BitClub (бітклаб) навесні 2017 року, і щомісяця записував відгуки, були вони на блозі «Онлайн бізнес», зараз на блозі «Хмарний майнінг». Ось посилання на мої минулі Відгуки BitClub, 20-10-2017. Читайте далі, і як зазвичай, нижче є відео.

Надійність бітклаб

Хочу почати огляд з офіційної статистики alexa відвідування сайту компанії bitclubnetwork.com. Також ми бачимо результат роботи бітклаба в офіційному звіті blockchain, відсоток завжди змінюється, але компанія постійно знаходиться в світовій десятці лідерів видобутку біткоіни.

Скоро в BitClub буде запущена нова майнінгова мережа, яка повинна вплинути на цей blockchain рейтинг і звичайно підняти бітклаб в рейтингу (з новин компанії).

Партнерка

У нас є стаття з докладним описом партнерської програми бітклаб, і для наших партнерів закритий розділ на форумі «Хмарний Майнінг», де є поради від нашої команди. Хочу показати як працює бінарний командний бонус на своєму прикладі.

Важливо знати, що цей бонус ми отримуємо від ВСІХ ваших партнерів особисто запрошених, і від тих, кого вони запросили, і НЕ залежно від їх розташування в бінарному дереві; головне щоб нижче вас.

  • За кожні $ 500 + 3 кредиту
  • за кожні $ 1000. + 6 кредитів
  • за кожні $ 2000+ 12 кредитів
  • за кожні $ 5000 частка GPU + 30 кредитів

15 кредитів зліва + 15 кредитів справа = 1 цикл = $ 200

Ось скрін з мого кабінету, де видна виплата в 200 доларів:

Заробіток з Майнінгу

Нагадаю, ми видобуваємо біткоіни (або іншу криптовалюту), а що з ним робити вирішуємо самостійно. Можна робити реінвестування (залишати в бітклабі) і отримувати відсоток прибутку з суми, що залишилася. Можна виводити всі гроші, тримати в біткойнов в іншому місці, або міняти на іншу валюту.

Мій приклад. Пул $ 500 почав працювати з травня 2017, пробував різні стратегії (реінвестування в різних відсотках). У кабінеті дані такі: Mining Earnings (всього видобуто) 0.09324 BTC. По курсу 9000 це близько $ 840 (0.09324 BTC * 9000 = 840 USD).

Тобто, я окупив свою інвестицію і вже йде чистий прибуток 70% (500 + 70% = 850). Ви можете сказати: купив би просто біткоіни. Так, але у мене буде працювати Майнінг ще 200 з гаком днів.

Відео Відгуки BitClub, 28-11-2017

Бажаєте вступити в бітклаб, BitClub?

Важливо! Ні який бізнес не може 100% гарантувати прибуток. Рішення інвестувати приймайте самостійно. Інфо-спонсор не несе відповідальності за дії компанії, тільки допомагає радою.

Щоб зайти в BitClub і отримувати інформаційну допомогу – напишіть мені: viktor.tomilin.business@gmail.com, отримаєте інструкції для реєстрації (інфо-спонсор Віктор Томілін: консультація в скайпі при необхідності).

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments