Відгуки Genesis-mining

Привіт, з вам Віктор Томилін

Продовжуємо розглядати сервіс хмарного майнінгу genesis-mining. Нещодавно ви бачили огляд, де я вирішив входити в цей сервіс; огляд ви бачили тільки з мого боку. Пропоную подивитися що думають користувачі цього проекту.

Для цього заведемо фразу “відгуки genesis-mining” в пошук Google, розглянемо перші 10 сайтів, поїхали …

При введенні фрази бачимо 4 підказки від пошуку:

  • genesis-mining прибутковість 2017;
  • genesis-mining не платить;
  • genesis-mining виплати;
  • genesis-mining калькулятор.

І ці запити відображають загальну картину, можна сказати, що багато запитів пов’язані з прибутковістю і виплатами. Наявність реклами говорить про те, що тема затребувана.

Пошукова фраза “відгуки genesis-mining” 1 і 2 місце займають сайти, які дають огляд (звичайно зі своїми рефкамі) і можливість коментувати; коментарі різнобічні, від позитивних до негативних.

3 місце займає відео, суть якого, що в genesis-mining набагато дорожче Майнер. Вартість видобутку залежить не тільки від ціни Майнера. Електроенергія і інші чинники впливають на процес Майнінгу.

4-5 місце теж огляди, з невеликою кількістю коментарів.

bitmakler

Далі йде популярний сервіс bitmakler, який моніторить хмарні сервіси. Поточний статус проекту – Платить. Цей сервіс найважливіший індикатор з розглянутих мною сайтів.

mmgp

На популярному форумі mmgp цікава картина: людина, яка відкрила тему заблокований. Але інша людина зі статусом “профі” активно просуває її зі своєю рефкой; повертає% купили по його посиланню. Можна сказати, що на форумі відкритий зелене світло для genesis-mining; звичайно є негативні відгуки, і це нормально.

І завершує 10-ку ще 2 сайта з оглядами з малою кількістю коментарів, які не впливають на загальну картину.

Підсумок

Проект хмарного Майнінгу genesis-mining працює (є свої крипто-ферми), платить (іноді є збої в темі покупки Майнеру і виведення грошей). Окупність залежить від курсу криптовалюти і вартості машини для Майнінгу.

Пули малої вартості можуть чекати порога виплати весь термін оренди, тому перед входом користуйтеся калькулятором. Наступні відгуки планую робити вже “всередині”, тобто, після покупки Майнера в цій компанії.

Сподіваємося що блог принесе вам користь. Вдалих інвестицій!

Facebook Comments