Відгуки Invia, 30-11-2017

Привіт, з вам Віктор Томилін

Хто знайомий з моїми відгуками знає, що роблю їх виключно зсередини. Тобто, вивчаю компанію, купую пакет, і розповідаю що роблю. Про австрійськоу компанію Invia (інвіа) відгуки планую робити щомісяця, як зазвичай буде відео (нижче), поїхали …

Відгуки Invia, 30-11-2017

Сайт «Хмарний Майнінг»

Вважаю за необхідне сказати, що ми в листопаді 2017 року відкрили сайт «Хмарний Майнінг», де є всі нобхідні сторінки для компанії Інвіа (про компанію, партнерка, реєстрація, введення і виведення грошей). Також у нас є форум, з закритим розділом для наших партнерів. Скайп-чат, фейсбук-сторінка, Гугл-колекція і твіттер не залишать вас без новин (всі посилання в меню).

Чому я вибрав Invia, Інвіа

Таке питання я часто чую від своїх відвідувачів і партнерів, багато з яких “обпеклися” на невдало інвестиціях. Ні в якому разі не вмовляю входити, я показую свої відгуки про цю компанію. Ось факти, які вплинули на мій вибір:

  • Мікс-технологія видобутку вигідних криптовалют, і обмін на біткоіни;
  • Є що працюють ферми (відео), і купують нові;
  • Власники компанії вклали свої гроші в покупку ферм, вони всі публічні люди;
  • Invia має офіційну реєстрацію в Австрії (НЕ офшор);
  • Має фізичну адресу офісу у Відні;
  • Використовується для прийому платежів австрійський банк (НЕ офшор);
  • Кожна покупка Майнера супроводжується платіжним документом, з моїм ім’ям, адресою з одного боку, і всіма офіційними даними компанії Invia (скрін чека нижче).

На тлі лавини хайпів і підставних президентів компаній – на мою думку досить переконливо. Цікаво б почути реальне спростування цієї інформації, а не просто “так це хайп”. Звичайно ні який бізнес на дає 100% гарантії, тому завжди є ризик. Але відсоток ризику всюди різний. Тут я побачив вікно можливості для заробітку на Майнінг і партнерці, тому я тут.

З чого я почав в Invia, Інвіа

Реєстрація

Сама реєстрація вільна і безкоштовна, і ви можете хоч зараз зареєструватися і побачити кабінет користувача зсередини. Але тут є класна фішка – через 1 місяць система видаляє аккаунт без оплати. Наші кабінеті не будуть засмічені порожніми акаунтами надовго, місяць і все.  Я це до того, що не потрібно робити зайвих рухів якщо не вирішили вносити гроші.

Оплата

Через кілька днів після реєстрації, я зробив оплату 100 ЄВРО, отримав офіційний платіжний документ, покроково процес введення грошей описаний на сторінці Оплата (тут є скрін чека).

Як і в багатьох компаніях такого напрямку, після нашої оплати обладнання потрібно купити і встановити – на це йде 30 днів (на момент написання цього відкликання мені залишилося чекати 18 днів).

Ось список корисних статей:

Відео: Відгуки Invia, 30-11-2017

Facebook Comments