Як оплатити за готель біткойном

Привіт, з вам Віктор Томилін

З кожним днем ​​криптовалюта стає до нас ближче. Біткойном можна розраховуватися в інтернет-магазинах, за різні послуги; і список таких сервісів росте швидкими темпами. Подивіться на пропозицію від Coinbase, як можна розрахуватися криптовалютою біткоін за послуги готелів від сервісу expedia.

Як оплатити за готель біткойном

На сервісі Expedia.com є більше 290 тисяч пропозицій готелів. Під час реєстрації на Expedia.com клієнти можуть вибрати біткойн як варіант оплати. Хто вибирає цей варіант оплати, будуть спрямовані на Coinbase для безпечного завершення транзакцій.

Щоб почати користуватися цією послугою необхідно на сервісі пройти безкоштовну реєстрацію. Ті, хто для реєстрації Coinbase натисне на цю посилання – буде бонус від сервісу!

Після реєстрації ви зможете поповнити свій біткоіни-гаманець безпосередньо з карти банку. І при поповненні на суму понад 100 доларів ви отримаєте кешбек – тобто, на біткойн-гаманець отримаєте суму в біткойнов рівну 10 доларів. Поповнення $ 100 = бонус $ 10

Увага! Coinbase дає можливість прямого введення / виведення грошей тільки для жителів Євросоюзу, США та інших країн (всього 32). На жаль Україна не входить в цей список, будемо сподіватися що скоро нас додадуть. Наш блог відвідують з США і Європи, читайте пропозицію для вас!

Ви можете поповнити біткоіни-гаманець в Coinbase використовуючи свій гаманець на іншому сервісі або через обмінник (ось наш ТОП-обмінників). Новина створена за матеріалами офіційного блогу Coinbase

Facebook Comments