Яка окупність в Invia, листопад 2017

Привіт, з вам Віктор Томилін

Продовжую бачити ваші питання про прибутковість, або окупність інвестицій в покупку машин для майнінгу в компанії Інвіа, Invia Word. І це нормально, питання виникає при вході в будь-яку подібну компанію.

Нагадаю, ми беремо участь в процесі видобутку криптовалюти, і не можемо прорахувати точну окупність з простої причини: ми не можемо знати курси криптовалют. Але ми можемо робити звіти за минулі місяці, і будемо це робити.

Ми дивилися яка була окупність в Інвіа в жовтні 2017 року, і сьогодні можемо подивитися звіт за листопад 2017 року. Ось зведена таблиця, де ви зможете побачити все самі. У подібному режимі роботи, ми повернемо свої інвестиції за 8-9 місяців. Тисніть на картинку, вона відкриється на весь розмір

Яка окупність в Invia, листопад 2017
Тисніть на картинку, вона відкриється на весь розмір

Квартальна окупність в Invia

Також подивіться на таблицю повернення за минулий квартал (вересень, жовтень, листопад 2017). 37-40% показують в середньому 12-13% на місяць, що не тільки підтверджує наші розрахунки, але ще показує і стабільність роботи майнерів: Тисніть на картинку, вона відкриється на весь розмір 

Квартальна окупність в Invia
Тисніть на картинку, вона відкриється на весь розмір 

Ми і далі плануємо інформувати вас про роботу цієї компанії, і давати вам подібні звіти.

Реєстрація в Invia

Ось поради по реєстрації Invia World, додавайтеся в нашу команду, потрібною інформацією будете забезпечені (інфо-спонсор Віктор Томілін).

Facebook Comments