З чого почати майнінг криптовалют в 2018 році

Привіт, з вам Віктор Томилін

Багато хто чув про криптовалюту, але як почати її добувати в 2018 році не всі знають. Відразу виникає питання, яке програмне забезпечення необхідно встановити на свій ПК, які витрати електроенергії будуть потрібні і як потрібно потужність комп’ютера? Початківців майнерів такі питання часто заганяють в глухий кут.

З чого почати майнінг криптовалют в 2018 році

Що потрібно робити, коли рішення прийнято

Майнінг криптовалют насправді не таке вже й складне заняття. Головне – правильно оцінити потужність свого обладнання і, звичайно ж, підібрати саме те ПЗ, яке потрібно. Але це ще не все, починаючому майнеру знадобиться прийняти рішення, яку саме він буде добувати криптовалюту в 2018 році.

Сьогодні майнінг, наприклад, «біткоін» занадто дороге задоволення для початківців і вимагає величезних потужностей вашого ПК. Ті валюти, про які мало що відомо, добувати набагато вигідніше.

Для початку важливо правильно зробити перші 2 етапи:

  • Створення coin-гаманця, для того, щоб можна було зберігати добуту криптовалюту. (Для цього, потрібно зайти на блокчейн.інфо або на подібні ресурси).
  • Установка програми – Майнера на свій комп’ютер. (Деякі програми використовують потужність процесора, а інші відеокарт). Одні з найбільш «ходових» програм, які користуються великою популярністю: CCMiner, 50Miner, Ufasoft, DiabloMiner.

Це ПО, дає можливість майнеру добувати відразу різні валюти. Завдяки цьому, якщо буде прийнято рішення майнити іншу «крипту», міняти програмне забезпечення не доведеться.

Основні способи майнінгу криптовалют

Щоб майнити криптовалюту обов’язково потрібно придбати потужну відеокарту і такий же процесор. Існує 3 основних способи для майнінгу:

  1. Організація mining-ферм. Для цього потрібно найпотужніше обладнання і геймерські відеокарти або ASIC-майнер.
  2. Хмарний Майнінг. Для цього користувачі між собою об’єднують потужності і разом добувають криптовалюта.
  3. Біткоін-крани. Потрібно виконувати нескладні дії в інтернеті, зареєструвавшись при цьому на декількох ресурсах.

Звичайно, найбільш вигідним буде створення майнінг-ферми, але це вимагає великих фінансових витрат. Для початківців підійде просте рішення, зареєструватися на різних біткоіни-кранах, і заробляти криптовалюту.

Багато експертів вважають, що майнінг криптовалют – вигідне заняття, адже в майбутньому їх курс, незважаючи на сьогоднішнє коливання, буде тільки зростати.

Facebook Comments