МЛМ маркетинг

Привіт, з вам Віктор Томилін

Криза змусила багатьох людей подивитися на світ по-новому. Перед затуманеними робочими проблемами умами людей виникло нове розуміння навколишнього економічного простору, за стінами офісу раптом відкрилися дивовижні можливості.

МЛМ маркетинг

Будь-які, навіть самі божевільні, ідеї і концепції в нових умовах оцінюються з позиції ефективності для бізнесу і для людини зокрема. Досвід тисяч поколінь, вироблений під впливом стабільних довгострокових економічних явищ, раптово виявився неефективним, убивчим. Упевненості в завтрашньому дні більше не існує, немає гарантій навіть на найближче майбутнє. Більшість знаходиться з нас в пошуку ідей, які працюють вже сьогодні.

По суті, тільки одну галузь криза збагатила – це MLM маркетинг. Давайте подивимося MLM бізнес міфи і реальність, які ідеї працюють в цій індустрії, і що ми можемо взяти собі на озброєння.

Отже, виробництво. Перш ніж щось продати, це щось треба зробити. Мережева компанія виробляє товар, необхідний споживачеві. Саме про таких мережевих компаніях і йтиметься в цьому циклі статей. Відмінності між «традиційними» і «мережевими» компаніями виявляються вже на стадії виробництва.

Мережева компанія постійно нарощує темпи виробництва своїх продуктів. Якщо в традиційному бізнесі завантаження виробничих потужностей перевищує 90%, компанія починає підвищувати ціну і стримувати попит. Повне завантаження устаткування – це вершина успіху, максимум доходу, постійний обсяг продукції, що випускається і низька собівартість.

Для мережевої компанії подібна ситуація згубна. Дистриб’ютори приходять за зростанням, вони повинні задовольняти попит споживачів і будувати свій бізнес. А якщо товару немає? Дистриб’ютор шукає іншу компанію, у якій товар є в наявності і яка забезпечить йому збільшення доходів. Тому при побудові MLM компаній закладаються колосальні резерви збільшення виробництва, адже перші 10 років виробничі потужності подвоюються практично щороку.

Протягом багатьох років після запуску MLM проект вимагає великих фінансових інвестицій. Тому більше 90% мережевих компаній зазнають краху ще до свого 5-річного ювілею. Звичайно, керівництво мережевих фірм може прийняти рішення скористатися чужим виробництвом. Але тоді описані вище проблеми лягають на їх постачальників. Питання з інвестиціями дозволяється, але з’являється купа інших питань, що потребують вирішення. Робимо висновок.

Виробляє мережева компанія постійно розширює своє виробництво і вирішує цілий ряд супутніх завдань: навчання персоналу, забезпечення якісною сировиною, обіговими коштами, приміщеннями, обладнанням. При цьому собівартість продукції такої компанії буде завжди трохи вище, ніж у традиційної.

Facebook Comments