Інвестиційні проекти Ізраїлю

Привіт, з вам Віктор Томилін

На нашому блозі ви бачили багато варіантів заробітку в інтернеті. Ви також розумієте, що зароблені гроші теж повинні заробляти, тому сьогодні покажу варіант розумного вкладення зароблених грошей.

Подивіться на інвестиційні проекти Ізраїлю, а саме компанію з 20-річним стажем вдалої праці в фінансовій сфері Israel Investments LTD. Читайте далі, там є практичні поради нашого блогу.

Інвестиційні проекти Ізраїлю

Про компанію Israel Investments LTD

Компанія Israel Investments Ltd складається з понад 100 керівників фінансистів, представлена ​​в 20-ти країнах світу, і успішно працює на ринку фінансових послуг з 1989 року. Компанія офіційно зареєстрована в Ізраїлі, ось номер реєстрації (511372708.ח.פ). В Україні також зареєстрований інвєстиційний фонд  ” Ізраїль Інвестментс ” (код ЕДРПОУ-42017210)

Компанія розробила план розвитку на 10 років вперед. Кілька років тому компанія почала використовувати кріптовалютні інструменти, і фінансовий обіг виріс на 92% в 2016 році, а в 17-му – 244%.

Принцип отримання прибутку

  • Крок 1. Інвестор вносить гроші в компанію;
  • Крок 2. Компанія розподіляє ці гроші в різні сфери бізнесу: довірчі фонди, інвестиційні будинки, нерухомість, нафта і газ, стартапи, бізнес-пропозиції наших партнерів і т.д.
  • Крок 3. Отриманий прибуток розподіляється між інвесторами (нами). Давайте докладніше розглянемо варіанти, які пропонує компанія.

Вклади israel-investments.com

Інвестиційні проекти Ізраїлю тепер відкриті для українців!

В нашому блозі Ви мали змогу ознайомитися з великою кількістю варіантів заробітку в інтернеті. Сьогодні, ми відкриємо Вам ще один спосіб розумного інвестування. І напевно Ви вже здогадалися, що мова піде про проекти Ізраїлю.

Саме Ізраїль сьогодні називають колискою інновацій та успішних стартапів, а ще, столицею ІТ індустрії. Стрімкий технологічний розвиток країни значно підняв рівень інвестиційної сфери, тож неоціненний досвід ізраільських спеціалістів прагнуть перейняти і українці.

Israel Investments LTD

Щоб інвестувати кошти в ізраїльські проекти Вам зовсім не треба виїжджати з України. Достатньо приєднатися до israel-investments.com. Нещодавно фінансові послуги інвестфонду стали доступні і для українців. Ця компанія успішно займається фінансами вже понад 20 років. Фонд має серйозну репутацію та стоїть поруч з найбільшими інвестиційними компаніями Ізраїлю.

Чому ISRAEL Investments – це ідеальний вибір для наших громадян?

По перше, компанія має велику кількість готових інвестиційних портфелів, серед яких є гривневі пакети, по друге – фонд пропонує низький поріг входу, а по третє – Вам не треба мати якихось спеціальних навичок; висококваліфіковані спеціалісти будуть робити фінансові операції замість Вас, це допоможе звести ризики до мінімуму.

Куди інвестувати кошти, та як обрати інвестиційний проект?

Вибір сьогодні вражає своїм різноманіттям. Окрім вкладів у нерухомість та цінні папери, Ви можете інвестувати гроші у перспективні стартапи, криптовалюту, дорогоцінні метали, нафту, тощо.

Щоб вірно обрати інвестиційний проект, Вам необхідно лише подати заявку до ISRAEL investments. Через деякий час з Вами зв’яжеться спеціаліст, який і допоможе все оформити. Не треба займатися аналітикою та робити складні прорахунки, просто довіртеся професіоналам.

Чому співпраця з інвестиційним фондом – це вигідно?

Справа в тому, що річний відсоток прибутку по будь якому з запропонованих інвестиційних портфелів в декілька разів перевищує відсоток по банківському депозиту. Наприклад, якщо взяти мінімальний гривневий пакет «INVESTING START», то річна ставка по ньому складає 48%, а ціна – 5600 грн. Шляхом нескладних математичних розрахунків знаходимо суму 8288 грн, отже чистий прибуток за рік становить 2688 грн. Непогано, чи не так?

гривневий пакет «INVESTING START»

Прошу розглядати статтю як інформацію, рішення вносити інвестиції приймайте самостійно. Сподіваюся вам будуть до вподоби інвестиційні проекти Ізраїлю, і ця компанія , і ви зможете примножити свій капітал.

Успішних вам інвестицій і всім profit!

Перейти на сайт компанії Israel Investments LTD

Facebook Comments

Залишити коментар