Інвестування капіталу

Привіт, з вам Віктор Томилін

Інвестування – це вкладення грошових коштів (капіталу), що має на меті одержання певного прибутку. Існує хитка грань між інвестуванням і спекуляцією, яка полягає в терміні вкладення капіталу. Спекуляція розрахована на короткий термін, тобто це короткострокове вкладення грошей, в той час як інвестування – довгострокове вкладення грошей, наприклад, на термін більше одного року.

Інвестування капіталу

Ми живемо в епоху ринкової економіки, невід’ємною частиною якої є інвестування капіталу. Багато з нас нерідко замислювалися про те, куди прилаштувати зароблені гроші.

Пам’ятайте – гроші повинні робити гроші!

Не треба ховати гроші під матрац або в панчоху. Такі дії виключають грошові кошти з обороту і, в глобальному масштабі, можуть привести до економічної кризи. Інвестування, навпаки, змушує гроші приносити користь, будучи в обороті.

Інвестування капіталу може бути як прямим, так і непрямим. Наприклад, якщо ви віднесете гроші на банківський депозит або вкладіть в інвестиційний фонд, ви зробите непряме інвестування, а ось банк або фонд вже безпосередньо інвестують.

Звичайно, інвестування капіталу не обходиться без ризику, але чим більше ризик, тим, відповідно, більший прибуток. Тут інвестору доводиться вирішувати самому, зваживши всі «за» і «проти». Необхідно бути фінансово підкованим людиною, щоб правильно зробити інвестування капіталу, отримавши велику прибутковість від своїх дій, і не залишитися ні з чим.

Facebook Comments