Карткові шахраї активізувалися, що робити

Привіт, з вам Віктор Томилін

Вважаю за необхідне на нашому блозі підняти цю тему. Ми вважаємо, що зберігання на крттs банку наших грошей надійно і безпечно. Але не завжди, багато чого ми можемо, і повинні зробити самі. Банк звичайно проводить колосальну роботу по боротьбі з шахраями. Читайте далі про нові схеми, і наші поради з безпеки.

Карткові шахраї активізувалися, що робити

За серпень і вересень 2017 року вкрадено з карт 238 мільйонів гривень, майже 2 тисячі операцій; за весь минулий рік сума 340 млн. Вражає розмах цього року?

Приватбанк, як найпопулярніший банк найбільше і потрапляє під руку шахраїв. Телефонні дзвінки “переведи гроші” або “скажи код” вже не нові, але все ще спрацьовують. Також крадуть особисті дані на сайтах, схожих на офіційні – переходите наприклад в додаток Приват24 з головного сайту Приватбанку.

Нова схема пов’язана з новими картами Приватбанку і платіжним онлайн-сервісом Interkassa. Все просто, без смс-підтверджень просто знімається сума. Можливо був витік інформації про нові карти.  Але в Приватбанку говорять, що якщо у вас відкритий ліміт на оплату в інтернеті – банк ні до чого.

Звичайно шахраї крадуть гроші і інших банках України. Ось стаття від мінфіну з порадами Нова схема шахрайства. Під ударом клієнти ПриватБанку і не тільки

Десь я розумію банк, і сам завжди тримаю карту закритою від оплат в мережі, відкриваю на час оплати або користуюся віртуальної картою (замовити і отримати її можна за кілька хвилин в Приват24).

Зайдіть в Приват24 – Мої рахунки – вибирайте потрібну карту і тисніть – Управління картою – Оплата в Інтернет – тисніть відключити.

Facebook Comments