Копійка за букву!

Привіт, з вам Віктор Томилін

Інтернет – це віртуальний простір безмежних можливостей. Не тільки в плані доступу до інформації, а й в плані реалізації своїх можливостей, додаткового заробітку.

Багато людей заробляють в інтернеті, навіть не виходячи з дому. Всі про це знають, але при цьому не всі горять бажанням спробувати. Ерундістіка, думають багато скептиків. Якби це було б так легко, все б це робили. Та й взагалі, як саме люди заробляють?

Копійка за букву!

По-перше, ніхто не говорить, що це легко. Як і будь-яка інша робота, заробіток в інтернеті вимагає вкладення сил, часу, певних здібностей. Що ж стосується останнього питання …

Потрібно сказати, що способів, за допомогою яких можна заробити в інтернеті, досить багато. Один з найпопулярніших, стабільних і, мабуть, шанованих – це копірайтинг і рерайтинг. Що це означає?

Копірайтинг – це написання оригінальних, інформативних статей.

Рерайтінг ж, в свою чергу, це переписування вже готових джерел своїми словами, таким чином, щоб виходив унікальний текст.

Обидва ці виду діяльності досить затребувані і вимагають значну кількість майстерності. Але оволодіти ним не так вже й складно, якщо постаратися. Якщо у вас все в порядку з грамотністю, з уявою і ваш стиль не на рівні шкільних творів, у вас є шанс знайти собі заробіток без особливих зусиль.

Скільки ви будете отримувати за роботу, залежить від кількох факторів:

  1. По-перше, безумовно, це те, чим саме ви будете займатися. Логічно, що рерайтинг оцінюється менше, ніж копірайтинг, але при цьому він вимагає і менше зусиль, а значить, ви можете зробити більше в таку ж кількість часу.
  2. По-друге, важливо ще й те, чи працюєте ви через біржу або безпосередньо з замовниками. Також це прекрасний засіб для заповнення портфоліо, що допоможе вам, коли ви перейдете на вільні хліби.
  3. По-третє, природно, це рівень вашого володіння мовою, вашої грамотності, вашого таланту, в кінці кінців. Якщо будете шукати роботу копірайтер не через біржі, працюючи з випадковими замовниками, а влаштовуватися віддалено в якусь компанію, то оцінювати вас будуть, перш за все, звичайно, по портфоліо.

Для новачків, природно, рекомендуються біржі, наприклад, одні з найпопулярніших в рунеті, якою користуюсь я для покупки статей etxt. Тут ви можете спробувати свої сили на легких замовленнях, поступово збільшуючи їх складність (а значить, і оплату).

Не зайвим буде, якщо ви маєте філологічну освіту і вкажете це в резюме. Але навіть якщо у вас цього немає, а є вроджене почуття грамотності і посидючість, то у вас є все, що потрібно, щоб заробити в інтернеті за допомогою копірайтингу і рерайтинга.

Facebook Comments

Залишити коментар