Надійний обмін криптовалют 24xbtc.com

Привіт, з вам Віктор Томилін

Наш блог багато розповідає про компанії хмарного майнінгу, ми намагаємося давати достовірну і перевірену інформацію. Спираючись на зібраний матеріал, ми даємо поради, але вирішувати вам. Процес хмарного майнінгу передбачає онлайн покупку устаткування за наші гроші.

Більшість компаній беруть оплату в біткоіні, але мало хто з нас тримають гроші в цій криптовалюті; погодьтеся ціна біткоіни далека від стабільності.

Стабільність біткоіну

Згадаймо 2017 рік: початок $ 1,700, зростання до $ 5,000, $ 10,000, і до $ 19,500 за 1 біткоін. Як же почався 2018: падіння до $ 11,000, до $ 9,000 і до $ 6,300. Тобто, вартість біткоіну за рік зросла в 10 разів, а потім знизилася в 3 рази по відношенню до долара.

Тому я думаю що багато хто з вас, як і я, не тримають свої основні гроші в біткоіні. І ми прийшли до висновку: вигідніше тримати гроші наприклад в доларах, а при необхідності користуватися обмінним сервісом.

Де зберігати криптовалюту

Ось найпопулярніші варіанти зберігання криптовалют:

Надійний обмін криптовалют 24xbtc.com

Отже, ми зберігаємо гроші в доларах, треба обміняти долар на біткоін, нам потрібен обмінник. Часто обмінним сервісам ми довіряємо великі суми, і хочемо впевненості в надійності наших грошей.

Надійний обмін криптовалют 24xbtc.com

Важливим фактором є обмінний курс (ні хто не хоче переплачувати), але особисто для мене надійність сервісу все таки на першому місці, тому і назріла ця стаття. Ось мої аргументи, чому пропоную вам скористатися цим обмінником:

  • Особисто користувався багато разів, і тут після реєстрації збираються бонуси, сума яких залежить від обсягів обмінів. Також є партнерська програма: приведи друга та отримай винагороду.
  • На нашому блозі є публікація про цей сервіс: Як купити біткоіни на 24xbtc (+ моє відео).
  • 24xbtc.com вже 5 років на ринку обмінів. Опрацювати такий термін можна тільки з гарною якістю послуг.
  • Великий вибір обмінних напрямків.
  • На нашому блозі стаття Відгуки: обмінник 24xbtc.com, де я детально розглянув відгуки користувачів цього сервісу в інтернеті. 95% відгуки позитивні.

Сподіваюся вам стаття принесе користь, і перейти на сервіс 24xbtc можна натиснувши на це посилання або на банер.

Facebook Comments

Залишити коментар