НБУ спростив порядок ввезення в Україну готівкової валюти

Привіт, з вам Віктор Томилін

Супер новина, ми стали ще ближчими до Європи!

До Європи масово їдуть на заробітки з України, і кількість людей збільшилася саме в 2017 році завдяки бізвізу. Упевнений, у вас є знайомі які виїхали в цьому році, просто у мене таких прикладів не один десяток. І зароблені гроші “їдуть” в Україні. Так їм за це потрібно пам’ятник поставити …

А ось їдуть гроші в Україну по-різному, через обмеження на митниці готівки привозять мало. В основному користуються електронними переказами, але такий переклад завжди супроводжується комісією. І багато хто воліє “тримати гроші при собі”.

І ось ми підійшли до доброї новини, вже сьогодні можна завозити в Україну готівку, практично без обмежень. Скажу від себе: це трохи пізно, люди їдуть на свята додому, і вже переслали гроші в електронному вигляді. Але хороша новина розлетиться швидко, і хто ще тримає готівку – можуть з сьогоднішнього дня спокійно їх провозити через митницю.

НБУ спростив порядок ввезення в Україну готівкової валюти

Національний банк України (НБУ) спростив порядок ввезення резидентами в Україну готівкової іноземної валюти. Тобто, знято обмеження, і можна ввозити в Україну понад 10 тисяч євро. На першому етапі потрібно довести що це за гроші, в подальшому досить буде просто вказати суму в митній декларації. Україна стала ще ближчою до Європи!

Facebook Comments