Пенсійна реформа: зрада чи перемога?

Привіт, з вам Віктор Томилін

Всі ми пам’ятаємо як в минулому році прийняли закон про пенсійну реформу. Давайте подумаємо це: зрада чи перемога? Основний принцип закладений такий: протягом 10 років тривалість обов’язкового трудового стажу буде збільшуватися на 1 рік, з 25 до 35.

Тобто, ті хто планує вийти на пенсію в 2018 році повинні мати трудовий стаж 25 років; зарплати в конвертах не рахуємо. У 2019 – 26 років, і так далі. У підсумку, в 2028 році для виходу на пенсію потрібно відпрацювати 35 років.

Наприклад, молода людина починає працювати в 25 років (після навчання) + 35 безперервної роботи, на пенсію зможе вийти в 60 років. Не знаю як вам, але мені це нагадує цю картинку:

Пенсійна реформа: зрада чи перемога?

Підсумок автора

Потрібно створити умови для можливості відкладати частину грошей на пенсію. А з зарплатами в 2-3 долара в день навряд чи це вийде. Реальна тривалість життя в Україні звичайно не збігається з розрахунками уряду. Але навіть в їх “розрахунках” залишається на пенсії відпочити років 10-15. Яка  не справедливість виходить, працювати без перерви 35 років, а відпочивати 15 максимум …

Використано матеріали сайту Економічна правда: Cьогоднішнім днем. Чому молоді українці Залишайся без пенсії

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments

Залишити коментар