Поради по просуванню бізнесу

Привіт, з вам Віктор Томилін

Всі знають, що розвиток бізнесу супроводжується продумуванням стратегії. Але деякі потенційні підприємці не використовують стратегій взагалі. І це їх головна помилка. Бізнес буде набагато швидше розвиватися при чітко продуманої стратегії. Якщо її немає, то нова задумка, навряд чи втілитися в життя.

Поради по просуванню бізнесу

У стратегії всього дві складових – це мета, яку підприємець ставить перед собою і план, що допомагає здійснити її. Так як в бізнесі головне – це строго продуманий план, якого необхідно дотримуватися. Найчастіше, в плані йде розподіл фінансів. Якщо зараз подивитися на будь-яку діяльність, будь – якої компанії, то у кожної є чіткий план і потрібна мета. Вони точно знають, чого хочуть, і намагаються бути конкурентноспроможними. А цього можна досягти тільки при наявності плану і мети. Існує, так звана кар’єрна драбина у простого працівника, але в бізнесі така практика існує теж.

Перший крок полягає в тому, що б спробувати утримати перших клієнтів з метою залучення нових. Так як найкраща реклама – це задоволені клієнти. Але слід пам’ятати, що не всі люди, які користуються послугами фірми відразу, ж стануть постійними клієнтами. Варто зауважити, що не потрібно боротися за кожного клієнта, який не приносить особливого доходу компанії. Ні, безумовно, клієнтами потрібно дорожити і бажано мати особисту клієнтську базу. Але все ж, не потрібно перестаратися з рекламою.

Можна виділити три основні ознаки постійного клієнта, а саме: Клієнт приносить дохід компанії і з великою ймовірністю завтра буде те ж саме. Кількість покупок клієнта значно зростають. У клієнта та ж мета досконалості товару або послуг що і у компанії. Тепер якщо питання з постійними клієнтами можна вважати, закритим, то на даному етапі необхідно розширювати сферу послуг своєї компанії. А саме: пропонувати покупцям нові товари або послуги, тим самим частка прибутку компанії буде зростати за рахунок нових клієнтів.

Прикладом є: авіакомпанії. Адже вони пропонують не тільки авіа – послуги, а також: бронювання готелів, оренда транспорту, замовлення екскурсій і так далі. Завдяки такій схемі у виграші залишаються всі. Покупець не займає голову, тим, що потрібно забронювати безліч вимагають послуг, а авіакомпанія залучає цим нових пасажирів, заробляючи великі гроші. Також, якщо у компанії є мета виходу на світовий ринок, то слід пам’ятати, для того щоб досягти її потрібно бути конкурентно – здатним на національному рівні (тобто на рівні своєї країни).

Якщо ж, національний рівень ще не подолано, то конкурувати на світовому ринку буде практично неможливо, так як – це досить складний етап для будь-якого роду діяльності. І в кінці хочеться додати, що бізнес можна порівняти зі звичайною діяльністю. Наприклад: робота, розвага, спорт, політика тощо. Слід пам’ятати, що та чи інша діяльність повинна приносити користь споживачам, тому що якщо це не зацікавлює людей, то прибутку такий бізнес приносити не буде.

Facebook Comments

Залишити коментар