Що таке ПАММ портфель

Привіт, з вам Віктор Томилін

Починаючи інвестиційний бізнес люди запитують – що таке портфель ПАММ-рахунків? Як сформувати ПАММ портфель? Що ж таке ПАММ портфель?

Для отримання стабільної від інвестування в ПАММ-рахунку потрібно вміти створювати ПАММ- портфель. Потрібно сформувати портфель з кращих трейдерів (керуючих) і грамотно розподілить кошти. По суті це і називається ПАММ- портфель.

Що таке ПАММ портфель

Як сформувати ПАММ портфель? Для формування портфеля інвестору не слід брати перших 5-10 керуючих, що мають високі рейтинги. По більшій мірі в цій десятці перебувають агресивні керуючі (приносять гарний прибуток в короткостроковому періоді при великому ризику втрат від 20-80% капіталу).

Для формування стабільного портфеля слід вибирати консервативних керуючих, що приносять від 5-15% на місяць. Але на мою думку слід крім консервативних керуючих брати і агресивних. Я розподіляю 80% портфеля консервативні 20% агресивні.

Починаючи інвестиційну діяльність люди часто змінюють керівників, що в свою чергу є помилкою. На мою думку, на початкових етапах щоб правильно сформувати портфель слід вибрати 10 керуючих 80% яких будуть консервативні.

У разі якщо не вистачає коштів, думаю виберете 4 консервативних керуючих, які торгують вже не менше 1 року, мають хороший прибуток, хороші відгуки. Після кожного торгового періоду займайтеся реинвестированием (отриманий прибуток інвестуйте в керуючих), що призведе до розширення вашого ПАММ портфеля.

На закінчення скажу, що якщо ви вирішили почати інвестувати в ПАММ-рахунки, то слід зрозуміти аналіз ПАММ-рахунків, пошук нових, управління ризиками, грамотне перерозподіл коштів між ПАММ-рахунками є дуже важливими моментами на, які потрібно загострювати свою увагу.

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments