Тонкощі монетизації блогу

Привіт, з вам Віктор Томилін

Який же сайт дає можливість добре заробити, а який перекреслює всі можливості відразу? Одне з основних правил, які призводять до успіху, звучить так: Не потрібно створювати сайт саме для заробітку і тільки для заробітку, інакше нічого не вийде.

Тонкощі монетизації блогу

Головне питання, яке потрібно перед собою поставити, має звучати не “як заробити багато грошей”, а як же все-таки створити хороший і корисний блог або сайт. Тільки вже маючи таку сторінку, можна приступати до подальших кроків, які дозволили б на ній заробити. Але про це вже було сказано багато. Зараз про інше. Що ж сьогодні цікавить інтернет-користувачів? На яку тему створювати сторінки?

Відповідь проста. З огляду на величезну кількість користувачів інтернету (навіть рунета), людей цікавить практично все. Тому легше сказати, на які теми створювати сторінки не варто. А це:

Не бажано писати на нецікаві вам теми, в яких не розбираєтеся. Тут особливо пояснювати нічого не потрібно. Кожному зрозуміло, що така затія, як, наприклад, створити сайт про ремонт автомобіля людині, який навіть їм не користується, є, м’яко кажучи, не найкращою.

Не варто створювати сайти для дорослих. Тут вас чекає більше проблем, ніж досягнень. Тема все-таки специфічна. Ви завжди будете зв’язані по руках і ногах всюдисущої цензурою. І взагалі, такі сайти завжди асоціювалися (і не даремно) з брудом, вірусами, всілякими спливаючими вікнами і т. Д Так що якщо люди і відвідують їх, то далеко не з метою натиснути на ту чи іншу посилання.

Складно піднятися і на сторінках, які присвячені заробітку в інтернеті. Вони, як правило, створюються вже успішними користувачами з благими намірами поділитися досвідом з новачками.

Наостанок скажу, що ми рекомендуємо зберігати блоги і особливо сайти на платних хостингах, хоча гарненько потренуватися можна і на безкоштовних платформах. Ось порада від нашого сайту, як відкрити сайт на безкоштовному хостингу.

Хай вам щастить!

Facebook Comments

Залишити коментар