Віртуальні інвестиційні ігри

Привіт, з вам Віктор Томилін

Заробляти гроші, зміцнювати своє фінансове становище невід’ємна частина людської життєдіяльності. Але іноді розум, втомлений від наполегливої ​​праці, вимагає трохи розслабитися і зайнятися чимось розважальним.

Віртуальні інвестиційні проекти пропонують своїм користувачам заробляти не жартівливі гроші і під час розважальних ігор, де можна зробити не велике вкладення і відразу почати отримувати дохід.

Віртуальні інвестиційні ігри

Electro Magnat – віртуальна інвестиційна гра, де можна відчути себе справжнім магнатом, власником електростанцій вклавши всього лише 1 долар США.

Для початок гри користувачеві потрібно придбати собі станції, які різним шляхом (по сходженню) вироблятимуть електричну енергію для споживачів. Власник електростанцій буде отримувати дохід за продане електрику. Електростанції за своєю конструкцією розрізняються на п’ять видів: – Гідроелектростанція (ГЕС) – виробляє енергію за допомогою водопостачань. – Вітряна електростанція (ВЕС) – електрична енергія виробляється обертанням величезних вентиляційних систем (за допомогою вітру). – Сонячна ЕС – перетворює сонячне проміння в електричну енергію. Також буває теплова та атомна електростанція. Купуючи навіть тільки одну електростанцію можна отримувати дохід за кожну добу, за місяць і цілий рік. Енергія що виробляють станції не ламаються, їх термін діяльності не обмежений (безстрокові). За бажанням користувач може придбати собі кілька видів електростанцій і отримувати дохід від всіх одночасно.

Проект стартував в 2014 році. Мінімальне вкладення в грі: 1 долар США. Системи платежу в інвестиційній грі: Perfect Money, OK Pay і Payyer. Також гравцеві надаються різні бонуси по ходу гри і проводяться розіграші лотерей для зміцнення фінансового стану активних користувачів.

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments

Залишити коментар