Як грамотно вкладати гроші

Привіт, з вам Віктор Томилін

Перш, ніж робити внесок в банку, необхідно відповісти на 7 основних питань, щоб уникнути неприємних ситуацій і знизити ризик недоотримання доходів.

Як грамотно вкладати гроші

  1. На який термін ви готові вкласти ваші гроші. Подумайте, як скоро вам гроші будуть потрібні назад? Поставивши чіткі часові рамки, виходячи з ваших запитів, ви зможете чітко визначити термін депозиту (причому зможете визначити мінімальний і максимальний його пороги).
  2. Який вибрати вклад. Всі депозити можна умовно поділити на класичні (коли ви тільки поклали гроші і зняти їх можете після закінчення якогось періоду) і депозити з розширеними можливостями (тобто з можливостями зняття грошей або навпаки поповнення рахунку). Залежно від того, який внесок ви виберете, можна буде визначити максимально можливий відсоток за вкладом.
  3. У якій валюті зберігати гроші. Якщо ви в достатній мірі розбираєтеся в фінансових ринках, то зможете правильно визначити перспективи тієї чи іншої валют, і вже тому робити висновки про вклади. Якщо ж ви не хочете ризикувати, то можна відкрити мультивалютний рахунок.
  4. В якому банку відкривати рахунок. Це залежить від вас і ваших суб’єктивних переваг. Звертайте увагу на термін роботи банку і його позитивну репутацію.
  5. Чи варто вірити рекламі. Побудьте скептиком, вивчаючи рекламні гасла і площі. Не довіряйте надмірно великим відсоткам і низьким комісіям. Жодна банківська операція не буде проводитися в збиток банку.
  6. Що запитати у співробітника банку. Уважно вивчіть договір, і якщо щось (навіть сама дрібниця) вам здалася незрозумілою, краще уточнити.
  7. Які комісійні у банку при здійсненні операцій. Будь-яка банківська операція передбачає певну вартість, яку також потрібно уточнити у співробітника банку, в якому ви збираєтеся відкривати рахунок.

Вдалих вам інвестицій!

Facebook Comments

Залишити коментар