Як можна заробити на сайті

Привіт, з вам Віктор Томилін

Сьогодні покажу пару варіантів, першим особисто не користуюся, але можливість така є і багато хто тут заробляють.

Як можна заробити на сайті

Продаж посилань

Разом з тизерами і постовими можна продавати посилання. Завдяки спеціальній біржі на ваших сторінках в будь-якому місці буде висвітлюватися посилання. За одне посилання можна отримати від 1 до 3000 руб; так більшість цих бірж російські. Для отримання хорошого заробітку на продажу посилань, необхідно просування сайту. Залежно від якості вашого сайту, його тематики та віку, залежить ціна посилання.

Партнерські програми або партнерка

Більшість компаній має сайт сайт. Зареєструвавшись на даному сайті в якості партнера, ви отримаєте унікальну посилання на їх сайт. Далі на своїй сторінці ви пишете статті про піцу, про її корисності і т. д. У випадку, коли хтось після прочитання вашої статті перейде за цим посиланням, і замовить піцу, ви отримаєте певний відсоток від угоди.

Після закінчення якогось часу на партнерських сайтах у вас буде йти накопичення коштів. Ви можете замовити виплату грошей тоді, коли вам буде зручно, і через якийсь час на ваш гаманець перерахують зароблені вами віртуальні гроші. Є багато способів переведення в готівку віртуальної валюти. Найбільш зручно оформити в банку пластикову карту, і тоді можна легко знімати гроші, зайшовши в банк або в банкоматі на вулиці.

Facebook Comments

Залишити коментар