Як заробити на обміні електронних грошей

Привіт, з вам Віктор Томилін

Ті, хто займається онлайн бізнесом часто обмінюють електронні гроші. Ми можемо “прив’язати” до цього процесу і варіант заробітку, читайте як це зробити з обмінним сервісом.

24xbtc

Сервіс 24xbtc більше п’яти років працює в сфері обміну валют, і недавно отримав новий дизайн. Такий досвід дає перевагу, сервіс краще знає тонкощі цієї теми, і клієнти бачать якість обслуговування. Можете пошукати відгуки про сервіс на сайтах і форумах, більшість з них позитивні.

Як заробити на обміні електронних грошей

Багато з вас знають сервіс 24xbtc по старому дизайну.

 24xbtc по старому дизайну

Реферальна програма

Ви зробили обмін в цьому сервісі, вам сподобалося обслуговування? Тоді зареєструйтеся, це займе пару хвилин, ви зможете отримати реферальне посилання. Тисніть на кнопку Приєднатись

Реферальна програмаАвторизація: виберіть в новому вікні Реєстрація

Авторизація

Реєстрація: внесіть нік (латиницею), діючий емайл, пароль (повтор), тисніть кнопку Реєстрація

Реєстрація

В правому верхньому кутку тиснемо на кнопку Кабінет

Кабінет

Все, тепер ви будете економити на всіх наступних обмінах.

Як тут можна заробити

Ви можете поставити банер з вашим кодом наприклад в фейсбук. Після їх реєстрації та обмінів ви будете отримувати гроші з усіх операцій на цьому сервісі. Читайте як це зробити.

Реферальні матеріали

У кабінеті тисніть вкладку Реферальні матеріали, виберіть розмір банера, тисніть Отримати код

Отримати код

Ось такий вигляд має код, де крассная виділена реферальная посилання

<a target = ‘_ blank’ href = ‘https: //24xbtc.com/? Refid = g48I_RcpTA‘ > <img src = ‘https: //24xbtc.com/img/referral/25-25.png’ style = ‘width: 250px; height: 250px; ‘> </a>

А ось такий він має вигляд:

Ось як поділитися в фейсбук

Відкрийте потрібну сторінку (бізнес фейсбук-груп багато, ось посилання на мою, можете там спробувати). Тиснете на нове повідомлення, вставити код, якщо картинку не видно – тисніть на хрестик,

Ось як поділитися в фейсбук

видаліть код з місця запису і на це місце напишіть що вам потрібно, наприклад “Знайшов класний обмінник, рекомендую”, тисніть Post.

Знайшов класний обмінник, рекомендую

Якщо ви все зробили правильно, вийде ось така публікація, натиснувши на яку люди будуть потрапляти на обмінник. Їм залишилося зареєструватися та здійснювати обміни. Все, ви на постійній основі буде з цього отримувати винагороду від 24xbtc. Ви можете вільно зареєструватися, і абсолютно безкоштовно почати заробляти.

Сподіваюся вам буде корисна ця стаття. Щасти вам прибутку!

Facebook Comments

Залишити коментар