Як заробити в інтернеті без вкладень

Привіт, з вам Віктор Томилін

В наш час, коли інформаційні технології розвиваються вкрай швидко, більшість користувачів інтернету задаються питанням про те, як можна заробити в мережі, не вклавши при цьому ні копійки. На сьогодні існує досить-таки багато способів заробити, але я розповім про основні.

Як заробити в інтернеті без вкладень

Найпростіший спосіб підзаробити – це сервіс активної реклами (САР). На таких сервісах гроші отримують за допомогою кліків по рекламі, виконання різних видів завдань, а також за проходження невеликих тестів. Найбільше платять за виконання завдань. Виплати можна здійснювати на всі популярні гаманці, наприклад веб мані. Великих грошей тут не заробити ніяк. Найкраще працювати на російськомовні, і англійських сервісах, але це особиста справа кожного, тому йдемо далі.

Другий спосіб заробити гроші – використання соц. мереж. Є сервіси, які платять гроші за лайки, репости або навіть коментарі. Знову-таки багато тут не заробиш.

І найпопулярнішим на сьогодні видом заробітку є майнінг. Швидше за все, багато хто вже чули про нього. Біткоін являє собою вид електронних грошей, який має як позитивні сторони, так і негативні. Він ніким не управляється і видобувається за рахунок складних обчислень на комп’ютерній відеокарти (в основному ігровий).

Процес видобутку досить-таки простий. Ви встановлюєте собі на комп’ютер програму, запускаєте її, і відеокарта починає роботу. Головним фактором є те, що курс біткоіни ніяк не пов’язані з тими механізмами, які формують курс валют. Найбільшим плюсом є нове шифрування, яке використовується для захисту електронних грошей і їх транзакцій. Ви можете більше дізнатися про цей напрямок на нашому сайті «Хмарний Майнінг».

Самим творчим видом заробітку є заробіток за допомогою YouTube. Його суть полягає в тому, що на ваших роликах, які ви завантажили до себе на канал, буде показуватися різного виду реклама, яка в свою чергу буде приносити вам дохід. Чим більше буде переглянути, тим більше ви будете заробляти. Але не все так легко! Щоб отримувати дійсно пристойні суми, необхідно набрати дуже багато переглядів. У російськомовні інтренет ціна за одну тисячу переглядів може варіюватися від 1 до 4 доларів, оскільки все залежить від тематики каналу і від реклами, яка на ньому відображається.

Facebook Comments

Залишити коментар