Заробіток на серфінгу і автосерфінгу

Привіт, з вам Віктор Томилін

Що це таке серфінг? Якщо говорити зрозумілою мовою, це перегляд реклами та відвідування сайтів. В кінці виконання для отримання оплати потрібно ввести капчу. Автосерфінг – це той же самий серфінг, який не потребує будь-якої участі користувача. Величина доходу прямо пропорційна виконаній роботі і майданчику.

Заробіток на серфінгу і автосерфінгу

Власники інтернет-ресурсів оплачують роботу користувачів, які займаються серфінгом. Для цього потрібно або перебувати на їхньому сайті, або виконувати на ньому будь-які дії. Потрібно це для того, щоб розкрутити спільноту, і підвищити його рейтинг. Підвищення рейтингу досягається великою відвідуваністю. Чим вище рейтинг ресурсу, ніж більш високі рядки він займає в пошуковій видачі.

Деякі люди за допомогою серфінгу популяризують різні продукти, збирають користувачів, видаючи їм подарунки. Звичайно, багато людей вважають таке збільшення числа користувачів нечесним. Проте, це імітує пошукової трафік, за що вам і будуть платити гроші. Автосерфінг вимагає установки спеціальної програми, яка буде виконувати всю роботу без участі користувача.

Вибір майданчика для автосерфінгу.

Вибирати слід майданчик з найменшою сумою для виведення коштів. Рекомендується мати акаунт одночасно на декількох подібних майданчиках для підвищення доходу. Так само можна розглянути варіант реєстрації на іноземних майданчиках, тому що на них платять порівняно більше, однак тут часто виникають проблеми при виведенні коштів.

Нижче будуть розглянуті проекти, в яких можна виконувати не тільки серфінг, а й проходити опитування, тести, читати листи. Зрозуміло, що за ці дії також заплатять. При виборі майданчика потрібно звернути увагу на наявність в ній реферальной системі, яка може стати джерелом стабільного пасивного доходу.

SeoSprint

Напевно, найвідоміший проект в даному напрямку. Він представляє велику різноманітність оплачуваних дій. Найменша сума виводу – 10 рублів.

VIPIP

Також досить популярний сайт, що надає можливість заробітку на автосерфінг. Для цього потрібно завантажити спеціальну програму, яка представлена ​​і на самому сайті. Вона дуже добре розроблена і не погіршує роботу комп’ютера.

Jetswap.com

Ще один дуже популярний проект для автосерфінг. На ньому спілкуватися з іншими користувачами. Крім того, цей сайт дуже вигідний для власників власних сайтів. Відвідуючи один сайт, вони отримують користувача на свій сайт.

Отже, з усього вищесказаного видно, що серфінг є дуже простим видом заробітку, при цьому на ньому можна заробити непогані гроші.

Facebook Comments

Залишити коментар