Бізнес-ідеї з невеликими вкладеннями

Привіт, з вам Віктор Томилін

Ви хочете стати бізнесменом, вести свою справу і ні від кого не залежати? У вас є відмінна бізнес ідея і в майбутньому ви бачите себе в особі підприємця?

Перша проблема, яка постала перед вами, це усвідомлення, що для того, щоб відкрити власну справу – знадобитися величезна кількість грошових коштів. Ваші мрія і бажання не можуть здійснитися, оскільки ви не володієте достатньою кількістю коштів, для відкриття своєї справи.

Бізнес-ідеї з невеликими вкладеннями

Це абсолютно не так. Можливо, вступити ногою на дорогу підприємництва і бізнесу не маючи в кишені практично нічого! На даний і особливо сміливе твердження ми спробуємо дати вам обґрунтовану відповідь і довести нашу правоту, надавши спеціально для вас список бізнес ідеї з невеликими вкладеннями, де стартовий капітал вам практично не знадобитися. Сподіваємося, що одна з наданих бізнес ідей підійде вам.

Фрілансинг

Якщо ви творчий письменник, веб-дизайнер або графічний дизайнер, консультант з маркетингу, редактор, бухгалтер і т. д. Ви можете надавати можливість користуватися вашими послугами обивателям інтернет мережі.

Даний вид бізнесу практично не потребує у стартовому капіталі. Єдиними вашими витратами будуть: купівля доменного імені і витрати на рекламу вашого блогу, для залучення відвідувачів сайту, тобто ваших потенційних клієнтів.

Ви можете зайнятися просуванням вашого сайту. Забезпечення роботи сайту не є дорогим, що так важливо для вас. Головне володіти певним багажем знань про створення сайту і його просування.

Репетиторство

Дуже популярний вид бізнесу на сьогоднішній день. Для багатьох викладачів працюють в школах або різних вищих навчальних закладах, викладання на будинку стає їх основним заробітком. Поцікавтеся самі! Навіть в невеликих містах репетитори за один урок тривалістю в одну годину, отримують в кілька разів більше, ніж за цілий робочий день в освітніх установах.

Якщо ви володієте дипломом вищого навчального закладу, у вас є відмінна можливість заробляти непогані гроші на навчанні учнів на дому. Вам не знадобитися знімати в оренду приміщення, ви можете викладати прямо у себе вдома, що робить більшість індивідуальних викладачів. Необхідно просто, обладнати одну з кімнат квартири під кабінет, де ви зможете викладати основи того чи іншого напрямку. Деякі навіть переобладнується балкони в своїх квартирах під клас для заняття.

Продуктовий магазин

Невеликий продуктовий магазин – хороша ідея для бізнесу. Насправді, як би дивно це не звучало, але для відкриття даного роду бізнесу не потрібно великого початкового капіталу. Сьогодні більшість продуктових магазинів, знаходяться на перших поверхах звичайних житлових будинків. Це дуже вигідно. Вартість квартир на перших поверхах будинків є досить низькою, по відношенню до верхніх поверхів будівлі, що природно нам на руку.

Звісно, стартовий капітал для відкриття даної справи просто необхідний, але в порівнянні з іншими видами бізнесу капітал необхідний для відкриття є мінімальним. Вам знадобляться гроші на покупку квартири, а також на переобладнання житлового приміщення для підприємницької діяльності, в нашому випадку для продажів.

Багато баз поставок продуктів харчування дають можливість своїм клієнтам, зокрема фізичним особам, покупку продовольства абсолютно безкоштовно. Після реалізації товару і отримання прибутку вам буде необхідно виплатити суду організації, в якій ви здійснювали закупівлю.

Вантажоперевезення

При покупці недорого автомобіля з високою вантажопідйомністю ви можете надавати послуги вантажоперевезень. Для цього в разі, відсутності у вас потрібної категорії посвідчення водія вам буде необхідно здати на право керування вантажними автомобілями. Для покупки невеликого мікроавтобуса, так само не знадобитися багато грошей, тим більше придбати даний вид транспортного засобу можна без проблем в розстрочку або в кредит.

З пошуком клієнтів не повинно виникнути ніяких проблем так само. Розклеївши оголошення на вулицях міста, помістити інформацію, про що надаються вами послуги вантажоперевезень, можливо і в мережі інтернеті.

Підсумок

Насправді список бізнес ідей з невеликими вкладеннями нескінченний і все ідеї, передати вам, просто неможливо. Ви можете і самі придумати НЕ дорогу бізнес ідею. Наприклад, укласти угоду з одним з філій університету в вашому місті, про розміщення свого кавового апарата на території вузу, або розміщенні копіювального апарату на території паспортного столу або посольства. Все залежить від вашої фантазії. Головне пам’ятайте, що для відкриття власного бізнесу не важливі величезні кількості грошових коштів.

 

Facebook Comments

Залишити коментар