Інтернет-бізнес з нуля, навчальні сайти

Привіт, з вам Віктор Томилін

Ідея буде найбільше цікава педагогам, і людям хто добре розбирається в своїй сфері. Це може бути все що завгодно – навчання іноземним мовам, грі на музичних інструментах, фотомистецтву, малювання ілюстрацій, бізнесу, шиття, в’язання і так далі.

Інтернет-бізнес з нуля, навчальні сайти

Зараз дуже популярно навчатися чого – або, не виходячи з дому і навіть не викликаючи до себе додому викладача. До того ж ціна онлайн-уроків зазвичай нижче, ніж при поході до навчального закладу.

В такому навчанні є багато плюсів. Проводити навчання можна по всій країні, можна сформувати безліч пакетів, семінарів, майстер класів, міні – уроків. При цьому зробити великий вибір цін, надаючи, як і безкоштовні невеликі уроки, так і багатоденні серії уроків зі значною вартістю.

Чим більше навчальних матеріалів буде розміщуватися на вашому сайті, тим краще. Можна зібрати групу викладачів по загальній тематиці, але кожного зі своїм ухилом. Наприклад, в навчанні фотографії це можуть бути дитячий фотограф, весільний фотограф, предметний фотограф і фахівець з просування особистого бренду.

Особливих вкладень в такий бізнес не потрібно. Рекламувати свої послуги зараз вигідніше на безлічі інтернет майданчиків, будь то youtube, Instagram, фейсбук. Головне в цьому бізнесі, дійсно унікальна пропозиція. Наприклад, незвичайна подача матеріалу, або унікальні знання, розкриття секретів.

Крім ваших знань, ви повинні володіти зв’язною мовою. Краще завжди складати план вашої лекції, уроку. Найпопулярніший спосіб передавати навички – це створення відео-уроків. Тому вам потрібно відеокамера і мікрофон. Навчитися робити простий монтаж відео можна за пару днів.

Перед записом уроку підготуйте робоче місце, складіть план, створіть презентабельний задній фон. Вивчіть вашу цільову аудиторію, на якому рівні підготовки вони знаходяться, які у них інтереси. Добре уявляйте собі ваші конкретні цілі навчання, інакше ризикуєте створити неефективний курс і розчарувати вашого клієнта. Уникайте важкої, перевантаженій інформації.

При цьому створіть реальну цінність вашого продукту. Якщо ви будете постійно вивчати і відслідковувати нюанси даного бізнесу і вдосконалюватися, ваші курси задовольнять потреби найвимогливіших клієнтів.

Facebook Comments