Ціна четвертої посилки

Привіт, з вам Віктор Томилін

Новий 2018 рік може принести посилення контролю з покупок за кордоном; і не важливо чи будемо ми завозити фізично через кордон України або одержувати товар поштою. Уряд хоче додатково наповнювати бюджет і боротися з контрабандою.

Ціна четвертої посилки

Принцип законопроекту, який ще не підписав президент (будемо сподіватися що не підпише), полягає в тому, що вартість товарів не повинна перевищувати 150 доларів, і таких посилок можна буде отримати всього 3 в місяць. Четверта, і все наступні посилки будуть обкладатися 20% збором.

Подібні жорсткі заходи щодо досвіду інших країн привели до зворотного ефекту і вже зараз є багато пропозицій в мережі як “обходити” цей не популярний закон; наприклад оформляти посилку на інших людей.

Як це зробити? На це питання навряд чи можуть дати відповідь наші депутати. Це повинна бути досить дорога електронна система плюс додаткові працівники. Все це однозначно призведе до підвищення послуг і збільшення часу доставки.

Стаття за матеріалами: Ціна четвертої посилки. Як же хочеться написати про те, що наші депутати приймають хороші і грамотні закони …

Facebook Comments