Як придумати бізнес-ідею?

Привіт, з вам Віктор Томилін

Найскладніше в будь-якому починанні – почати! Постійні відмовки на кшталт «я боюся», «я втомився», «у мене немає зв’язків», «у мене немає грошей», «у мене немає навичок» потрібно викинути. Викинути і відразу почати думати над ідеєю.

Як придумати бізнес-ідею

Але навіть часом обдумування ідеї займає величезну кількість часу, після чого ідея так і не втілюється в життя. Ідею не тільки складно реалізувати, її складно і придумати. Як же це зробити?

  1. Ключ до розгадки може бути у вашому дитинстві. Гарненько подумайте, зайдіть в палати розуму і згадайте, ким в дитячі роки ви мріяли стати, коли виростите. Не виключено, що саме це – ваше покликання.
  2. Помрійте про те, ким ви бачите себе через 5-10 років. Якщо вас не влаштовує поточне місце роботи, і ви хочете стати, наприклад, сценаристом, то чому б і ні! Візуалізують мрію і складіть чіткий план для її виконання.
  3. Розпитайте оточуючих, чим вони займаються, як просувається їх бізнес. Можливо, ви запозичите ідею для бізнесу і знайомих. Плюс такого методу в тому, що у вас вже спочатку буде наставник.
  4. Подумайте про своє хобі, адже воно теж може принести гроші. Багато людей переконані, що ідеальна робота – це саме хобі, яке приносить гроші. Як то кажуть «Займайтеся улюбленою справою, і ви не пропрацюєте жодного дня в житті».
  5. Погляньте на свої можливості. Для початку візьміть аркуш і ручку і випишіть всі свої навички, і неважливо, чи допомогли вони вам заробити. Чи є у вас така діяльність, заради якої ви готові не спати цілодобово і обмежувати себе у відпочинку?
  6. Якщо так, придумайте, як на цьому заробити!
  7. Спробуйте виписати на листочок все те, чим би ви нізащо не хотіли займатися. Так на першому етапі розробки бізнес-ідеї ви відкине всі небажане і вже до цього не повернетеся.

Коли список буде звужений, вибирати буде набагато простіше.

Facebook Comments

Залишити коментар