Як вивести бізнес в інтернет

Привіт, з вам Віктор Томилін

У 2017 році в Україні з’явився ще один великий держбанк (Приватбанк), цей факт скасував монополію Ощадбанку, і це відкрив шлях до конкуренції.

Будуй своєОщадбанк в минулому році скоротив 450 своих не рентабельних відділень, і відкрив кілька нових напрямків. Про один з них ми сьогодні поговоримо: програма допомоги бізнесу “Будуй своє” ось з таким бобром. Давайте розглянемо одну з безкоштовних програм. Як вивести бізнес в інтернет

Не думаю, що потрібно пояснювати навіщо інтегрувати свій бізнес в інтернет. Ви читаєте цю статтю, значить згодні, що потрібно. Залишилося питання: як? Для відповіді на це питання і створений цей курс, ведуть який грамотні фахівці.

Ті хто пройдуть цей курс отримають знання про створення бізнес-акаунти в фейсбук, інстаграмм і ютуб. Будуть знати як знайти людей зі своєї цільової аудиторії. Як створити свій сайт, створювати контент і зробити його видимим для пошукових систем.

Як вивести бізнес в інтернет

Тї, хто не знає української мови не зможуть отримати всю користь від цього курсу. Від себе хочу сказати, що цей курс буде корисний і тим, хто думає, що вивів свій бізнес в інтернет. Записатися на курс ви зможете в будь-який час на сторінці сервісу “Будуй своє” – Як вівесті бізнес в інтернет.

Вчитися ніколи не пізно. Не будь динозавром – виводь свій бізнес в інтернет

Facebook Comments

Залишити коментар