Чи варто створювати сайт на платформі Blogger

Привіт, з вам Віктор Томилін

Кожен, хто хоче заробити гроші в інтернеті, думає про створення власного блогу. Насправді блог створити дуже легко і почати заробляти на ньому теж. Але багато хто не люблять Blogger, хоча це чудова платформа для створення власного блогу.

Чи варто створювати сайт на платформі Blogger

автор: Звичайно ж у мене є тут інтерес, і ось посилання на блог “Бізнес в інтернеті”.

Отже, почнемо з того, що Blogger є абсолютно безкоштовним, і за створення блогу і за його хостинг ви не будете платити. До того ж, Google не буде туди вбудовувати свою рекламу. Звичайно, ви самі можете туди вбудувати рекламу без проблем, щоб заробити.

Єдине, за що ви можете платити – це домен, так як блоги, створені на Blogger, мають доменне ім’я 3 рівня, і якщо вам хочеться свії домен, то ви можете поміняти стандартний домен від Blogger на ваш красивий.

Хочеться відзначити, що у Blogger є безліч готових шаблонів, щоб ви могли створити блог за пару хвилин і починати заповнювати його контентом. Не можна не згадати і панель управління. Дійсно, у цієї платформи дуже зручна панель управління і навіть є власне додатки для android!

Ходять чутки, що блоги, створені на Blogger, погано просуваються по пошуку. Це маячня, тому що блоги повністю оптимізовані під пошукові системи. Швидше навпаки, Google буде допомагати просувати ваш блог на цій платформі.

Багато хто говорить, що ваш блог належить не вам, а Google. Частково це правда, але всі сайти ходять під Google. Пошукова система захоче, і ваш сайт не буде індексуватися, так що головне чесно працювати, і з блогом нічого не трапитися.

Зате який хороший хостинг ви отримуєте, причому безкоштовно! Не було ще в історії такого випадку, що проводили б DDOS атаки на сервери Google.

Звичайно, основний заробіток у вас буде йти від Adsense, і ви, швидше за все, не зможете продавати посилання. Взагалі, Blogger підходить для тих, хто хоче чесно заробляти, без обману. У такому випадку і проблем ніяких не виникне. До речі, так як на цій платформі створюються щодня безліч блогів, на додавання Adsense реклами ви зможете подати тільки через 6 місяців з підстави блогу.

Ось мій курс в Інфоклубі по створенню блогу і як тут заробити, довге завантаження, але потім все працює коректно.

Отже, зробимо висновок. Blogger відмінно підходить для новачків, так як на створення блогу йде пару хвилин, а далі просто треба додавати контент і все за вас зробить Blogger. Головне в роботі з Blogger – чесність. Та й взагалі, будь-яка праця коли-небудь та все одно принесе свої плоди.

Удачі в заробітках!

Facebook Comments

Залишити коментар