Розкрутка блогу безкоштовно

Привіт, з вам Віктор Томилін

Тема використання безкоштовних методів для розкрутки свого блогу завжди була і буде актуальна. Реєстрація в пошукових системах, в каталогах і рейтингах.

Розкрутка блогу безкоштовно

Реєстрація в пошукових системах

Це перше з чого варто почати розкрутку блога. Так само я рекомендую провести її в ручну без використання автоматичних сервісів по реєстрації сайтів. По-перше, треба підготувати інформацію про свій сайт. Більшість каталогів і пошукових систем вимагають: URL сайту, назва, опис сайту, контактна особа, E-mail для зв’язку.

автор: Я використовую один найважливіший пошуковик, вношу кожен новий блог в google-search-console. І крім правильних налаштувань сайту, найважливіше – це робити сайт для людей!

Ручна реєстрація в основних білих каталогах

Каталоги – це сайти, які містять в собі велику кількість посилань на інші сторінки. Реєстрація сайту в каталогах дозволяє отримати початкові посилання на наш блог, що дасть нам певне політичне значення, але потрібно в ручну реєструватися в каталогах. DMOZ – Каталог безкоштовний, але потрапити складно. Після чого ви назавжди отримаєте посилання і невеликий початковий трафік відвідувачів.

автор: Для просування веб-ресурсів в Україні цей розділ читати не потрібно, я не користуюся; раніше – користувався, зараз – ні.

Додавання сайту в рейтинги

Всі рейтинги вимагають установки лічильників (видимих ​​невеликих банерів). Лічильник дає додаткове посилання, статистику відвідування і може привести додаткових відвідувачів. Є думка, що швидке отримання великої кількості посилань з сміттєвих каталогів для молодого домену може його сильно пессімізіровать або привести до бану.

автор: цей метод не застосовую, так як він не дає ефект, і це думка базується на моєму прикладі. Раджу користуватися компанією №1 в реєстрації доменів, плюс хостинг і багато ще чого корисного. Дізнатися більше про компанію REG.ru

Facebook Comments