Створення сайтів

Привіт, з вам Віктор Томилін

Навіщо компанії сайт візитка запитаєте Ви? Сайт є важливою частиною ведення бізнесу. У більшості організацій і приватних осіб є веб-сайти.

При розмові зі своїми клієнтами менеджери можуть посилатися на сайт компанії, зі словами: «Ви можете уточнити графік роботи на нашому сайті», «У нас велика колекція товарів, Ви можете зайти на наш сайт і переконатися в цьому», «Ви завжди можете замовити наші послуги в будь-який зручний для Вас час через форму замовлення на сайті нашої компанії ».

Створення сайтів

Останнє як ніколи актуально для сучасного бізнесу, завдяки сайту, Ви затримаєте потенційних клієнтів. Проте, створення і підтримка сайту в актуальному стані – дуже складний і трудомісткий процес, який може включати в себе багато різних постачальників послуг. Навіщо Вам зайві клопоти? Довірте цю справу нам, обіцяємо, ми впораємося!

Ми пропонуємо Вам за вигідними цінами створення сайту-візитки під ключ. Наша компанія REG.RU піклується про зручність і економії часу своїх клієнтів з найпершої зустрічі менеджера з Вами і до повного заповнення сайту текстовими матеріалами, графічним контентом і подальшого просування його в мережі Інтернет.

Переваги замовлення веб-сайту в REG.RU

Вигідна пропозиція

Щоб створити успішний сайт, необхідно задуматися про дизайн, функціональності і безпеки. . . довірте цю справу нам, ми точно подбаємо про все необхідне. Замовити сайт візитку у нас це означає, що Ви отримаєте сайт з великим каталогом товарів, необмеженою кількістю сторінок і розширеною функціональністю за вигідною ціною.

Сайт-візитка під ключ з повним доступом

Веб-сайт і всі супутні послуги ми оформляємо на Вас як власника і вручаємо все дані і паролі, що гарантує Вам незалежність від нас в будь-який момент.

Швидкий і легкий старт Вашого бізнесу в Інтернеті

Вам не потрібно думати про те, як створити і просувати сайт в Інтернеті, всі турботи ми беремо на себе, за порівняно невисоку ціну. Індивідуальність і дизайн У Вас буде веб-сайт з унікальним дизайном розробленим виключно за Вашими побажаннями, відповідний Вашої сфери діяльності та професійним заповненням текстовою інформацією основних сторінок сайту.

Функціональність веб-сайту

Створення та налагодження сайту, що відповідає всім необхідним функціям. Безкоштовна установка і настройка до п’яти додаткових модулів, які не входять в базовий пакет, що дозволяє розширити функціональність веб-сайту.

Домен і хостинг

Ми допоможемо з підбором і реєстрацією доменного імені (символьне ім’я, що допомагає знаходити адреси інтернет-серверів) і хостингу (надання місця для поштової кореспонденції, баз даних, DNS, файлового сховища на спеціально виділеному файл-сервері) і в разі необхідності візьмемо контроль над ними.

Оновлення інформації на сайті в будь-який час

Змінюйте дизайн, редагуйте текст, завантажуйте зображення або створюйте нові статті без будь-яких додаткових витрат. Або наша команда фахівців REG.RU допоможе зробити це для Вас за невелику плату.

Більше шансів бути знайденими в Інтернеті

Ваш сайт буде мати все необхідне для початкового старту в Інтернеті і для подальшого просування в пошукових системах. Якщо у вас немає веб-сайту або існуючий сайт не виконує покладених на нього функцій, або сильно застарів, ми готові розробити для Вас сайт-візитку в найкоротші терміни, відповідний Вашому бізнесу, колірній палітрі і побажанням.

З REG.RU у Вас буде свій власний – унікальний сайт, розроблений за Вашими побажаннями, свобода вносити зміни, коли ви захочете, і сайт-візитка, готовий до просування в пошукових системах.

Facebook Comments

Залишити коментар