Наверх

Як заробити гроші в інтернеті

Стати партнером Кайрос

Якщо Ви на цій сторінці — то скоріш всього вже вирішили стати партнером Кайрос. І потребуєте інформації, як вже почати заробляти. Ви вже ознайомились з умовами, і виришили який пакет вам потрібен. Нагадаю ціни пакетів Standard: $ 125, Silver: $ 597, Gold: $ 1577, Platinum: $ 2777. Читайте покрокову інструкцію, як все зробити, і внизу сторінки є видео.


Увага! Інформація по Кайрос не дійсна, дивіться новий блог «Eagles Corporation» News.


Стати партнером Кайрос

Крок №1. Реєстрація

Тут все просто, але є декілька важливих порад, почитайте їх.

 • Якщо ви натиснете на це посилання для реєстрації у компаніі Кайрос, або кнопку у верхньому правому куті цього сайту — все буде добре, тобто не потрібно буде шукати код для реєстраціі. І вашим реферальним агентом буде автор сайту, Віктор Томілін. Отримаєте повний спектр допомоги особисто від мене;
 • Після натискання ми на сайті Кайрос, тиснемо register, і продовжуємо реєстрацію;
 • Вводимо свої данні латинськими буквами:
  • Email своя пошта, на яку зараз прийде лист з підтвердженням. Вона буде також Логін для входу у кабінет.
  • Password (пароль), використовуйте латинські букви, цифри і бажано спеціальні символи (№ % *). Це буде Пароль для входу у кабінет.
  • Repeat password (повторити свій пароль). Якщо забули пароль, скористайтесь варіантом (Forgot password) і на пошту прийде ссилка для входу (зробіть відновлення паролю).
  • Full name: Повне ім'я треба заповнити теж латиницею, потім треба буде скріном документа довести, чи правильно ім'я (веріфікація).
  • Invite code буде автоматично доданий.
  • Тиснемо Next Step (наступний крок) і йдемо на свою Email пошту для підтверждення.
  Реєстрація

  Крок №2. Підтверждення реєстрації

  Порада: лист підтверждення реєстрації має посилання, і частіш за все наш поштовий сервіс відправить його в папку СПАМ. Перевірьте цю папку, і якщо лист тут, помітьте його не СПАМ, для того, щоб наступні листи від Кайрос приходили в папку Вхідні або Основні.
  Відкриваємо лист, тиснемо на реєстраційне посилання (або є варінт скопіювати і вставити код для підтверждення).

  Підтверждення реєстрації

  Після підтвердження ми можемо входити в кабінет Кайрос. Тепер самий час купувати програму.

  Крок №3. Оплата (Recharge)

  Порада: будь-який зовнішній переказ грошей обкладається комісією, тому приготуйте сумму на 1-2% відсотків більшу.

  В кабінеті Кайрос переходимо в розділ Гроші (Money), далі вкладка Оплата (Recharge). У цьому відео ми розглядаємо доступні на даний момент способи оплати:

  Стаття "Як ввести гроші в Кайрос з Приват24".

  Крок №4. Купуємо і активуємо програму

  Входимо в кабінет Кайрос, в розділ: Money - Current - Balance - тиснемо Buy (купити). І наприклад, якщо купуєте пакет Silver за $ 597, тисніть Buy (купити). Через хвилину програма буде активована.

  Установка програми Кайрос

  З початку програму треба завантажити, встановити на свій компьютер. Відкиваємо і вносимо свої логін-пароль, з входу у кабінет. Програма почала працювати, в ній запрацював лічильник.
  Тепер залишилось вмикати її кожного дня на 10 годин. Вона працює практично незамітно, можна спеціально її невимикати — вимкнеться разом з пк.

  Програма

  Веріфікація кабінету Кайрос

  Тут треба доказ, що це ми. Пам'ятаєте, 1 компьютер - 1 людина, такі привила компаніі. В кабінеті Кайрос тиснемо на своє ім'я, вкладка Documents вносимо дані паспорта так як в документі, робимо скрін або фото сторінки паспорта, перетаскуємо на сторінку і сберігаємо зміни (Save changes).

  Далі обов’язково ставимо галочки напроти кожного документу і тиснемо на кнопку, тобто, робимо запрос на веріфікацію (повино бути так, як на малюнку нижче).

  Веріфікація

  Чекаємо декілька робочих днів (максимум 1 місяць), поки ці дані не свірять у кампаніі. Після чого прийде повідомлення про веріфікацію.

  Підсумок

  Нагадаю, тим хто реєструвався по моєму посиланню, у вас буде споносор (Sponsor) Vitaliy Tomilin — автор цього сайту. Ваші питання я буду розглядати у першу чергу. Сподіваюсь, все зрозуміло, тоді тисніть «Реєстрація». ← (тисніть)

Copyright © 2015-2017 | author: | updated: | карта сайту