Завершальні відгуки Кайрос

Привіт, на зв’язку Віктор Томілін

Я завершую робити відгуки Кайрос, і видаляю зайві майданчики

Закриваю досить популярний скайп-чат, твіттер-аккаунт, Google-групу, Linkedin-групу, телеграм-чат і RSS.

Що стосується скайпу – зі свого списку я видаляю всі контакти з Кайрос, кому потрібен буде зв’язок по іншим проектам, будемо зв’язуватися окремо (залишу тих, з ким особисто спілкувався). Тому немає сенсу ставити питання по Кайрос мені, відповіді не буде (чат буде видалений 26-11-2017).

Залишаться працювати форуми Новини Кайрос і Eagles Corporation, блог Новини Кайрос (закрию можливість коментувати та новин тут не буде).

Залишаю можливість для контакту з питань Кайрос, це блог «Eagles Corporation» і фейсбук-групу Закрита група «Eagles Corporation», але всі коментарі будуть проходити мою модерацію, і негатив йде в спам + бан. Якщо буде інформація по Кайрос або орлам ви зможете побачити тільки в цьому блозі і групі.

Відео

Яка причина закриття?

Мені набридло відповідати на негативні коментарі в мою сторону. Я не повинен заспокоювати НЕ своїх партнерів Кайрос, хоч і можу десь їх зрозуміти, так як сам в їх числі. Загалом, то що я робив для партнерів Кайрос на даний момент виявилося не потрібним.

Розумію, що багато хто говорить, що їм потрібні мої майданчики і ресурси, АЛЕ я вже намагався відокремити негатив від позитиву – не вийшло, чоловік каже нормально якийсь час, а потім зривається. Загалом, я захищаю себе від цих зривів і взагалі від непотрібного спілкування. Сподіваюся ви перестанете думати тільки зі свого боку, а й ввійдете в моє становище; рішення прийнято …

Кайрос був фінансовою пірамідою?

Чи змінив я свою думку – ТАК (як зможу ще раз змінити). Ось що я думаю на сьогоднішній день: компанія Кайрос була фінансовою пірамідою, і ВСІХ її керівників вважаю шахраями (особисто моя думка). Всі ці причини засновані на сотнях статей, можете пошукати в блогах.

 • Причина 1. Реєстрація Кайрос спочатку була на підставну особу. Вієра був тільки виконуючим обов’язки директора. Хто реальний господар я не знаю.
 • Причина 2. Платіжні дані в офшорах.
 • Причина 3. Корпоративних клієнтів швидше за все НЕ було.
 • Причина 4. Внутрянка. Реальні гроші припинили входити в піраміду, за допомогою внутрянки основна частина входу грошей залишалася у кількох наближених до годівниці, які користувалися внутрянка коли у всіх вона була вже відключена (зі слів партнерів).
 • Причина 5. Шонпей був останнім варіантом витягнути гроші з партнерів. Не буду розповідати всю історію, ви її знаєте. Зіграли на почуттях людей в складній фінансовій ситуації, що я вважаю дуже низьким вчинком, і відповідальність на мій погляд, лягає особисто на Мішелі Вієрі.

Що таке Eagles Corporation?

Так ні чого, просто тягнуть час, може менше заяв в поліцію буде написано (але не ті, хто внутрянкою заходив). Вони зробили спробу витягнути ще грошей (посилання співчуття), але їм вже ніхто не вірив, тому вони і прикрили лавочку.

Робота сайту ні чого не означає, взагалі ні чого – ми можемо такий сайт зробити за пів години, сидячи на лавочці …

Чи буде старт? Якби було бажання – вже давно була б хоч якась новина. Тиша в кілька місяців ніяк не показує бажання для старту Eagles Corporation. Тому, якщо буде старт орлів, з хорошими умовами для партнерів Кайрос, буду вважати як бонус.

Що далі?

Я не ляскаю дверима перед відходом, і ні куди не йду. Блог і закрита фейсбук-група залишаються для новин. Вся інформація про Кайрос залишається опублікованій на форумах і блогах, ви можете їй користуватися надалі. А тем для спілкування я не бачу, але залишаю можливість коментувати під цією статтею.

Підсумок

Я займаюся просуванням своїх сайтів, мені ніколи відволікатися на питання і коментарі НЕ моїх партнерів Кайрос, тому обмежую спілкування в цьому форматі, але повністю його не закриваю.

Кому цікаво чим я займаюся – дивіться за моїми новинами. Всім удачі!

Думаю ви розумієте, що я не сиджу біля вікна, і не чекаю новин від Кайрос. Ви знаєте мене як блогера, який просуває свої веб-сайти.

 • Сайт «Куди вкласти гроші в Україні», блог, форум, чат і соцстраніци.
 • Сайт «криптовалюта», блог, форум, чат і соцстраніци.
 • Сайт «Хмарний Майнінг», блог, форум, чат і соцстраніци.

Ніколи не варто нікому нічого пояснювати. Той, хто не хоче слухати, не почує і не повірить, а той, хто вірить і розуміє, не потребує пояснень. \ Омар Хайям

Відгуки Кайрос 27 жовтня 2017

Привіт на блозі «Eagles Corporation» News; на зв’язку Віктор Томілін

Дивіться мій відгук про компанії Кайрос, Іглс корпорейшн, Eagles Corporation, – нижче є відео. Жовтень пройшов без змін, сьогодні відгук на пару хвилин. Ви ж бачите, що з останніх моїх відгуків ні чого не змінилося, тому я не буду робити щомісячні відгуки поки не буде офіційних новин.

Видео: Отзывы Кайрос 27-10-2017

«Eagles Corporation» News

Привіт, на зв’язку Віктор Томілін

Це завершальна стаття блогу Новини Кайрос

Цей блог приніс і продовжує приносити користь партнерам Кайрос, стабільне відвідування це підтверджує. Але часто ми залежимо від сторонніх обставин, і довелося відкрити новий блог «Eagles Corporation» News.

Відповім на питання: «чому новий блог, а не продовжую цей». Нові партнери будуть шукати інформацію за запитам: «корпорація орлів», «Eagles Corporation», «Іглс новини» ітд.

Блог «Новини Кайрос» буде працювати і ви зможете продовжувати користуватися ним, але коментувати тут вже немає сенсу і я не можу встигнути скрізь відповідати на ваші запитання, тому я прибираю цю функцію. У кого будуть питання – Форум «Новини Кайрос» буде працювати в звичайному режимі.

«Eagles Corporation» News

Новий Блог «Eagles Corporation» News працює, правила такі ж як і тут: інформація без філософії. Новини, відео, інструкція, партнерка, відгуки; автор: Віктор Томілін.

Всім удачі!

Блогу 1 рік + 6 місяців

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін. 7 листопада 2015 було відкриття цього блогу.

Відвідування минулого місяця

3,659 переглядів було в березні цього року (3,951 – минулий місяць). Був невеликий спад, бо дійсно не було про що писати; є надія, що скоро все налогодиться.

Блогу 1 рік + 5 місяців

Звідки приходили люди

 • 920 (1,311 ) – органічний пошук, Search Engines;
 • 50 (221 ) – Facebook;
 • 35 (43 ) – android-app (пошук в мобільній мережі);

індексація

 • індексація Google: 1,027 (1,079 ) сторінок.
 • індексація Binq: 1,082 (568 ) сторінок.
 • індексація Яндекс: 971 (967 ) сторінок.

Continue reading “Блогу 1 рік + 6 місяців”

Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017

Привіт на блозі новин Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Президент компанії Мішель Вієра

Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017

Як я вже говорив на минулому вебінарі, умови в Кайрос не змінюються.

Я не зміг вийти в ефір 25 числа, як обіцяв, через те, що не вся документація була готова. Можу сказати точно, що 26 квітня почалося будівництво нашої біогазової установки в Словаччині.

Ми робимо все, щоб до 7 травня всі документи були готові і підписані. Вся інформація буде на офіційному сайті компанії, і все буде зрозуміло і прозоро. Continue reading “Мішель Вієра, вебінар-26-04-2017”

Відгуки Кайрос 15-04-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Дивіться мій черговий відгук співпраці з компанією Planet Business Management Ltd. (Зорг, Zorg Biogas, Кайрос, KairosPlanet), нижче є відео.

Відгуки Кайрос 15-04-2017

Сьогодні у відгуках, коротко (по 1 хвилині): інфо-спонсор і наші ресурси; детально (5+5 хвилин): що було важливого в березні-квітні 2017 року.

Наші ресурси

Цей блог зазначив 1 рік + 5 місяців, його відвідують до 250 разів на день. Почали активніше працювати всі наші ресурси: Форум, скайп-чат, фейсбук сторінка і твіттер-аккаунта. Звертаюся до партнерів: активніше використовуйте Форум Кайрос, він створений для спілкування партнерів між собою. Continue reading “Відгуки Кайрос 15-04-2017”

Блогу 1 рік + 5 місяців

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін. 7 листопада 2015 було відкриття цього блогу.

Відвідування минулого місяця

3,951 переглядів було в березні цього року (3,646 – минулий місяць).

Блогу 1 рік + 5 місяців

Звідки приходили люди

 • 1,311 (1,159) – органічний пошук, Search Engines;
 • 221 (209) – Facebook;
 • 43 (35) – android-app (пошук в мобільній мережі);
 • 34 (22) – Twitter;

індексація

 • індексація Google: 1,079 (1,042 ) сторінок.
 • індексація Binq: 568 (1,061 ) сторінок.
 • індексація Яндекс: 967 (685 ) сторінок.

Continue reading “Блогу 1 рік + 5 місяців”