Біржа криптовалюти

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Чому це раптом я став писати про біржі валют? Все просто – ця біржа тісно пов’язана з сервісом ePayments, який нам допомагає виводити гроші з Кайрос. І всі діючи партнери ePayments отримали такий лист. Давайте розберемося, що він нам може дати:

Лист

Шановний Viktor Tomilin!

Приєднуйтесь до привітань з другою річницею Digital Securities Exchange (DSX) – нашого довіреного партнера і ексклюзивного постачальника ліквідності цифрових валют для ePayments. Протягом останніх двох років ми доклали максимум зусиль для розширення можливостей платіжних інструментів, подолали складнощі і знайшли нові напрямки діяльності для обох компаній. Ми твердо віримо в цінності, які приносить нашим клієнтам розвиток цифрових валют, і сповнені рішучості змінити світ разом з біткоіни!

Біржа криптовалюти
Про компанію DSX

DSX є інтегрована електронна торгова площадка, безпосередньо створена для торгівлі цифровими валютами. Система управління заявками була спеціально розроблена для того, щоб трейдери мали надійний доступ до торгівлі цифровими активами, такими як біткоін і лайткоін.

Подарунок

На честь свого дня народження, зареєстрована в Британії біржа криптовалюта DSX – дарує кожному користувачеві ePayments 30 днів торгівлі на біржі без комісії. Комісія сервісу починається з 0,35% від зароблених грошей.

Принцип роботи

ми можемо внести гроші зі свого аккаунта ePayments, купити криптовалюту і робити ставки на її зміну. Фактично ми робимо ставки на основну валютну пару EUR – USD.
BTCEUR – BTCUSD
LTCEUR – LTCUSD

DSX
ПЕРЕКАЗ ГРОШЕЙ

Безкоштовний і миттєвий переказ коштів між рахунками в DSX і ePayments.
Верифікований рахунок в ePayments дає Вам можливість без додаткової перевірки приступити до торгівлі на біржі DSX.
Увійдіть в DSX за допомогою вашого облікового запису ePayments і почніть заробляти, або:
Тисніть на посилання сервісу DSX для реєстрації.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Ви ще не з нами? Реєстрація на платіжному сервісі ePayments (безкоштовно).

Facebook Comments