Чому Кайрос відмовився від ePayments

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Це не офіційна інформація, а тільки міркування автора блогу.

Інших варіантів виведення грошей для нас не було, та й зараз немає. Нещодавно Кайрос прибрав можливість введення грошей з епайментс, але потім (на прохання партнерів) повернув цю функцію. І днями повністю прибрав можливість введення \ виведення грошей з цього платіжного сервісу.

Чому ж все таки Кайрос відмовився від послуг ePayments?

Переваги ePayments

Внутрішні перекази безкоштовні і миттєві. Ми там пройшли верифікацію, замовили карту MasterCard, оплачували ними покупки і різні послуги, знімали готівку. Загалом все було нормально.

Мінуси ePayments

Вчора я отримав лист від ePayments, що моя карта працює до 26.08.2016 (до завтра); і всі ті, хто не замовив нову виявляться без карт. Тобто, просто поставили перед фактом. Коли з’явилися “нові” карти, отримання їх було не обов’язково і стара повинна працювати до кінця свого терміну (ще 2 роки, з гаком). Висновок без карти з цього сервісу неможливий (або через обмінники, які на цьому відмінно заробляють). Загалом, у кого там залишилися гроші, потрібно замовити карту (35 євро), чекати пару місяців і потім вже витратити їх.

Чому Кайрос відмовився від ePayments

Так зі своїми клієнтами не роблять, або клієнти просто підуть (якщо буде куди). Думаю, є у керівництва Кайрос і інші важливі причини відмови від ePayments.

Paysera

Новий банк Paysera, на який ми будемо виводити гроші, теж пропонує отримати свою карту, але зовсім не обов’язково. З нього без карти можна вивести гроші куди завгодно, навіть на Вебмані за 0,3 євро. Про нього буде у нас багато публікацій, але на перший погляд цей банк на порядок кращий за попередній. Єдиним недоліком я бачу час: верифікація, потрібно звикати до нового кабінету. У цій ситуації відмінно підійде прислів’я:

“Все що не робиться — на краще”

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Тисніть на посилання і пройдіть безкоштовну реєстрацію в Paysera

Facebook Comments