ePayments для бізнесу

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Сервіс ePayments надає корисний функціонал для всіх підприємців, які займаються бізнесом в інтернет-сфері. Вам варто ознайомитися з можливостями ePayments, якщо ви все ще переплачуєте на комісійних зборах. Цей сервіс вже сьогодні використовують 300 тисяч клієнтів і понад 500 компаній по всьому світу.

ePayments для бізнесу

Зручні способи поповнення

Важливим елементом роботи з платіжною системою є зручність поповнення власного рахунку. ePayments надає клієнтам цілий ряд способів поповнення: платіж криптовалют, банківський переказ, а також транзакції з гаманця WebMoney на карту ePayments. Ці способи максимально зручні і мають на увазі мінімальні комісії.

Зарплатний проект

Для оптимізації витрат компанії стане розумною мірою економія на утриманні офісу і виведення частини штату на аутсорс. Деякі співробітники можуть відмінно виконувати свої функції віддалено: дизайнер, копірайтер, інтернет-маркетолог і фахівець з PR. При цьому, щоб виплачувати віддаленим співробітникам зарплату, роботодавцю достатньо всього лише мати бізнес-аккаунт в системі ePayments.

Виплати гонорарів

Бізнес, в якому необхідно регулярно робити виплати своїм партнерам, це фріланс-портали, бінарні опціони, forex-біржі, партнерські мережі і тому подібні.

В такому випадку хочеться робити виплати максимально зручно і прозоро, але ось платити додаткові комісії не хочеться. Сервіс ePayments гарантує, що ви не будете платити надлишкову комісію. І в той же час ePayments забезпечить максимально зручні і прозорі виплати. Вся справа в тому, що ніякими комісіями масові виплати на гаманці ePayments не обкладаються. А якщо переклад потрібно зробити на інші платіжні системи та банківські рахунки, ePayments надає максимально низькі комісії.

У розпорядженні клієнта ePayments завжди є API сервісу воно здатне зробити все виплати практично миттєвими, що дозволить вам платити одним кліком. Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments