ePayments для бізнесу – частина 2

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Карта ePayments з логотипом вашої компанії

Пластикова карта ePayments Prepaid MasterCard вже встигла зарекомендувати себе як надійний засіб для оплати покупок, а також зняття готівки де завгодно.

ePayments для бізнесу

Також ePayments пропонує створити карту з унікальним дизайном, щоб порадувати співробітників або бізнес-партнерів. Такі карти можуть бути доставлені клієнтові протягом декількох днів, а до оплати приймаються в будь-якій точці світу.

Merchant-сервіс

Якщо ви хочете організувати прийом грошових коштів прямо на вашому веб-сайті з гаманців ePayments, скористайтеся Merchant-сервісом ePayments. Цей сервіс надає індивідуальний підхід і гнучку інтеграцію через API. Ви зможете спостерігати за транзакціями в реальному часі в особистому кабінеті. Комісія сервісу при прийомі платежів – всього 1% від суми.

Ще краще буде, якщо одержувач коштів також є клієнтом системи ePayments. У цьому випадку він отримає свій гонорар миттєво і без комісії. А зняти кошти зможе в будь-якому банкоматі через власну карту ePayments. Але якщо одержувач коштів ще не відкрив для себе переваги сервісу ePayments, можна здійснювати переказ грошей на банківські рахунки, гаманці WebMoney, а також конвертувати їх в криптовалюта.

Крім цього, існує можливість переказу грошей за номером телефону або адресою електронної пошти. На ім’я користувача прийде переклад і він отримає відповідне повідомлення. Далі він реєструє акаунт і може отримати свої гроші.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сервіс ePayments для бізнесу, перейдіть на цю сторінку.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments