Готівкові ePayments – Euronet

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Продовжую вас знайомити з варіантами виведення грошей з карти ePayments, а значить і з компанії Kairos Technologies. Сьогодні ми поговоримо про банкомати мережі Euronet Worldwide.

Готівкові ePayments - Euronet

Банкомати обслуговує і сервіс DCC (Dynamic Currency Conversion), який робить розрахунок у доларах, АЛЕ курс 22 гривень за долар. Тому обов’язково вибираємо “без конвертації”, потім нам пишуть, що курс обміну буде уточнено протягом 7 днів. Але все одно це буде вигідніше, так як це курс НБУ, близько 25 гривень за долар; дивіться далі …

Чек банкомата Euronet

Знімається 6,000 гривен 5 червня 2016 року.

Чек банкомата Euronet

Звіт в кабінеті ePayments

Звіт в кабінеті ePayments

З карти була знята сума 249,33 $. Курс обміну можна отримати так: комісія (2,6 $) і стандартний відсоток за конвертацію (2,6%). Отримуємо відмінний курс 24, 96 грн ./$. Загальний курс без урахування всіх комісій виходить 24,06 грн / $, що теж цілком нормально і краще ніж 22.

Сподіваюся новина була вам корисна, і ще раз хочу від імені наших відвідувачів сказати спасибі блогу Чоловенка Геннадія Вікторовіча. Натиснувши на це посилання ви зможете більш детально дізнатися про цю операцію обміну.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments