Що таке криптовалюта

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Для багатьох людей криптовалюта залишаеться загадкою, незважаючи на те, що Bitcoin і його аналоги вже давно увійшли в повсякденний побут біржових трейдерів і рядових користувачів глобальної мережі. На ринку електронних грошей криптовалюта стала набирати популярність і представила серйозну конкуренцію традиційним засобам віртуальних платежів.

Що таке криптовалюта

Навіть прихильникам готівкового обігу іноді доводиться стикатися з електронними грошима, і крітовалюта схожа на них у багатьох аспектах. Кошти на банківських картах, призначених для розрахунку в інтернеті, а також електронні гаманці та спеціальні платіжні сервіси – це найбільш поширені види електронних грошей. До них відноситься Visa, MasterCard та інші.

Чим вигідна криптовалюта

Але не дивлячись на всі зручності електронних грошей, вони мають один істотний недолік: платформа-тримач бере велику комісію з користувача за кожну здійснюються операцію. У цьому плані “криптовалюта” значно відрізняються від своїх традиційних аналогів.

Криптовалюта є різновидом електронної валюти, яка захищена криптографічним шифром і не має централізованого емітента. Простіше кажучи, криптовалюта – це віртуальні гроші, які користувач може самостійно виробляти на своєму комп’ютері.

Створено за матеріалами сайту epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments