Трейдинг на біржі криптовалют

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Пам’ятайте, в минулій статті ми розглянули основні блоки демонстраційного аккаунта: валютні пари, доступні засоби, графік і блок покупок і продажів.

Сьогодні ми відкриваємо ЛОТ і стежимо за першою парою валют: біткойн проти євро (BTC-EUR). Хто кого?

Traiding DEMO accaunt DSX

Приклад: швидка стратегія, на 1 день.

Ми, на підставі своїх висновків, або з думки фахівців, думаємо, що сьогодні біткойн (BTC) подорожчає, по відношенню до євро (EUR). Відкриваємо пару BTC-EUR, і купуємо ЛОТ на 10 біткойнов (BTC). Стежимо за змінами котирувань, і в момент найбільшого зростання продаємо.

Приклад: середня стратегія, на 2-3 дня.

Ми вирішили, що біткойн виросте за кілька днів, купуємо ЛОТ, чекаємо та продаємо.

Приклад: тривала стратегія, більше тижня.

Ми думаємо, що в цьому місяці, біткойн виросте на 5%. Тоді відкриваємо новий ЛОТ і дивимося за ним не так вже часто, як у швидкій стратегії. Тут є фішка, яка зможе сама продати ЛОТ, якщо він досягне певної планки.

У підсумку хочу сказати, що вибір за нами:

  • скільки вкласти грошей,
  • на яку пару їх поставити,
  • на який час купити ЛОТ.

відео: Трейдинг на біржі криптовалют DSX

Як почати зі своїми грошима

Безкоштовний (0%) і миттєвий переказ коштів між рахунками в DSX і ePayments. Верифікація в ePayments дає нам можливість відразу приступити до торгівлі на біржі DSX. Заходьте в DSX, використовуючи свій аккаунт ePayments.

Якщо наших грошей менше 150 доларів, то комісія сервісу 0,35% від зароблених грошей. І пам’ятайте, компанія DSX дарує кожному новому користувачеві ePayments 30 днів торгівлі на біржі без комісії.

Увійдіть в DSX за допомогою вашого облікового запису ePayments і почніть заробляти, або: Тисніть на посилання сервісу DSX для реєстрації.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Ви ще не з нами? Реєстрація на платіжному сервісі ePayments (безкоштовно).

Facebook Comments