Верифікація аккаунта ePayments

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Верифікація аккаунта ePayments потрібна для того, щоб підтвердити особу власника електронного гаманця, e-mail адреси і номера мобільного телефону, на які будуть приходити повідомлення про проведення операцій. Верифікувати аккаунт рекомендується відразу після реєстрації в сервісі ePayments.

Реєстрація

Для реєстрації користувача в системі достатньо заповнити стандартні поля відповідною інформацією і активувати обліковий запис за допомогою посилання або коду, якій прийде на вказаний e-mail адресу або номер телефону.

Верифікація аккаунта ePayments

Далі введіть свої персональні дані, щоб стати неверифікованим користувачем в системі ePayments. Тепер необхідно пройти верифікацію аккаунта, щоб підвищити ліміти і отримати доступ до всіх операцій в системі.

Верифікація

Верифікація аккаунта проходить в кілька етапів, і щоб її пройти, зайдіть в особистий кабінет, натисніть на своє ім’я в правому верхньому кутку і в випадаючому меню натисніть на кнопку «Верифікація рахунку».

КРОК 1

Першим етапом є підтвердження особи. Для цього потрібно надати електронну копію документа, що підтверджує особу: загальногромадянський паспорт або закордонний паспорт. Копія документа повинна “важити” не більше 2 Мб, мати дозвіл не менше 300 dpi і бути кольоровою.

Далі введіть термін дії або дату заміни засвідчує документа в поле «Дійсний до».

КРОК 2

Наступним етапом є підтвердження адреси проживання. Для цього потрібно надати копію документа з відміткою про реєстрацію проживання. Також підійде квитанція на оплату комунальних послуг або виписка з банківського рахунку, яка виписана на ім’я та адресу користувача ePayments. Потрібно враховувати, що документ повинен мати термін давності 3 місяці, підпис, а також друк / штрих-код / QR-код, якщо це довідка, квитанція або лист-підтвердження. В поле “адреса” потрібно ввести ту саму адресу, що на підтверджуючому документі.

КРОК 3

Наступним етапом потрібно підтвердити номер мобільного телефону. У відповідне поле введіть код, який прийде на вказаний номер після натискання на кнопку “верифікувати”.

КРОК 4

E-mail адресу так само потрібно підтвердити традиційним способом: відкрити пряму гіперпосилання на активацію.

КРОК 5

Останнім етапом потрібно заповнити анкету про фінансову активності. В анкеті вам потрібно відповісти на типові питання, які пов’язані з вашою діяльністю. Ці відповіді необхідно отримати в рамках всесвітньої боротьби з тероризмом і відмиванням коштів, нажитих злочинним шляхом.

Тепер залишається натиснути на кнопку «Відправити», щоб відправити заявку на верифікацію аккаунта. Результат перевірки стане відомий протягом 7 робочих днів. Служба підтримки може попросити уточнення або запросити додаткові документи, за цим регулярно перевіряйте внутрісистемні повідомлення. Це допоможе прискорити процедуру верифікації.

Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments