Відгуки ePayments 2-05-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

П’ять місяців я користуюся послугами британського платіжного сервісу ePayments, подивіться мої відгуки (нижче є відео).

Відгуки ePayments

Тут в блозі є дива для початківців, все по черзі: регістрірація, верифікація, замовлення, отримання і активація картки MasterCard. Так само, досить інформації про тарифи та відсотках. Що б знайти цю інформацію і всі мої попередні відгуки досить зайти в розділ блогу epayments.

Що таке е-Динар

На даний момент ми НЕ рекомендуємо вкладати гроші в е-Динар.  Подивіться на стабільну криптовалюту OneCoin (ванкоін).

Чому я у відгуках платіжного сервісу говорю про криптовалюту? Зараз зрозумієте. Минулі місяці у мене, як і у багатьох з вас, на e-Wallet лежали гроші  1000 доларів; витрачав потроху, додавав, і в принципі, 1000 так і лежала. Але минулий місяць я перевів всі гроші на сервіс е-Динар. І через місяць отримав 200 доларів чистого прибутку … Як?

Там все просто, долари з ePayments можна ввести 1 = 1, тобто 1 USD = 1 EDR. А за правилами компанії, така ціна збережеться до лютого 2017 року. Але всі наші кошти ростуть щодня, в місяць отримуємо 20% чистого прибутку.

Кайрос 250% + е-Динар 240% = майже 500% в рік

Сайт «Криптовалюта»

Багато з вас оцінили нашу роботу на цьому блозі, спасибі вам за визнання і хороші слова. Ми відкрили в квітні новий сайт на тему криптовалют, там теж є такий блог новин. Там достатньо інформації про сервіс е-Динар.

Підсумок

З ePayments все просто, стабільний британський платіжний сервіс. Налаштування все зробили, просто користуємося. З’явилася можливість заробити додатково 20% в місяць давайте нею користуватися.

Я не закликаю вас терміново вкладати гроші, але ця можливість закривається в лютому думайте і вирішуйте самі.

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments